Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Helicopter Show 2014: Hraj o let vrtulníkem a vstupenky pro každého

  Staň se záchranářem a s trochou štěstí se proletíš i s kamarádem vrtulníkem. V Alíkově nové hře hrajeme o mnoho cen v celkové hodnotě více než milion korun. Jednou z cen je i let vrtulníkem pro dva a vstupenka na letošní Helicopter Show 2014 v Hradci Králové zdarma.

  Helikoptéra Záchranné služby, DSA a.s., © DSA a.s.

  O jaké ceny můžeš hrát ve hře Staň se záchranářem?

  • Let pro dva vrtulníkem
   Výherci letu helikoptérou budou vylosování ze všech úspěšných účastníků po skončení hry. Výhra bude předána v rámci Helicopter show 2014 dne 21.6.2014 v Hradci Králové. 
     
  • Dětská vstupenka zdarma
   Dětskou vstupenku na 21.6.2014 na Helicopter show 2014 v Hradci Králové zdarma získá každý úspěšný účastník po skončení hry. Vstupenka bude rozeslaná Alíkovskou poštou.

  Úspěšný účastník

  hry je ten, který v době konání soutěže do 12.6.2014 získá alespoň polovinu všech bodů, které jsou k dispozici v 9 kolech hry. Pokud se vám nepodaří získat potřebné body v 9 kolech, máte k dispozici ještě 3 kola bonusová, kde lze získat body navíc.

   
  Ve hře jsou další ceny v hodnotě více než milion korun.  Chcete vědět jaké?

  Helicopters show 2014

  V letošním roce toho v Hradci Králové uvidíte víc. Organizátoři Helicopter show, která každoročně přiláká na hradecké letiště desítky tisíc lidí, oznámili hlavní novinku letošního ročníku. Přehlídku desítek vrtulníků a vírníků doplní 19. až 21. června 2014 aviatická výstava.

  Poprvé v historii hradeckého vrtulníkového festivalu si tak budete moci prohlédnout také nejnovější leteckou techniku z celého světa.

  Fotogalerie

  Tradiční European Helicopter Show se tak rozroste do větší European Festival of Aviation neboli Evropské přehlídky letectví.

  Ročník 2013 byl podle slov pilota pořádající společnosti DSA Daniela Tučka nejúspěšnější ve dvanáctileté historii přehlídky.

  "Byla to jednoznačně největší vrtulníková show od doby jejího vzniku. Do Hradce Králové se sjeli největší odborníci na vrtulníkovou techniku a přilétly desítky vrtulníků a vírníků z celé Evropy," připomíná Daniel Tuček akci, na kterou v květnu loňského roku dorazilo na dvacet tisíc lidí.

  Ti viděli v akci například legendární helikoptéru Cobra Red Bull AH1, exhibici leteckého akrobata Martina Šonky nebo crash test Škody Rapid, kterou vrtulník vyzvedl dvacet metrů nad zem, načež ji pustil dolů.

  Podívejte se na reportáž z Helicopter Show 2012:

  Autor: (13 let)
  » přejít do diskuze

  Diskuze k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!