Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hello Kitty

  vydáno  •  Kamarádi
  Tuhle roztomilou kočičku asi budete znát všichni. Tady je pár informací, které možná někdo neví. A pak už jen čistě o téhle čičině.

  Kočička Hello Kitty byla navržena japonskou designérkou Yuko Shimizu, pro společnost Sanrio, jejichž značku můžete vidět na každém Hello Kitty produktu. Tato slavná kočička už obletěla téměř celý svět. Má být zobrazena jako rasa bobtail s červenou mašličkou na pravém oušku.

  Hello Kitty také vystupuje i v krátkých videích se svými kamarády. Ty nejznámější jsou, žabka Keroppi, králíček My melody, kočička Chococat, králíček Cinnamaroll a další roztomilá zvířátka. Hello Kitty se velmi rychle stala chtěnou postavičkou a za chvíli už se sní začalo vyrábět skoro všechno, oblečení, boty, šperky, hračky, samolepky, plyšáci, potřeby do školy a další. Někteří milovníci Hello Kitty si také zdobí byt do jejího designu a kolikrát ne jen byt. Najdou se i tací, kteří si Hello Kitty designem vyzdobí i auto a to jak zvenku tak i zevnitř, což už by se dalo nazvat jako menší posedlost touhle čičinou.

  Já osobně ji mám ráda a i když se to některým lidem nelíbí, sbírám s ní spoustu věcí. Stejně tak i můj kamarád, který mi sem tam do mojí sbírky něco přispěje, nebo naopak. Nebojím se ale, že by moje sbírání přešlo v nějakou závislost nebo dokonce posedlost.

  Pokud jste došli až sem, tak bych také ráda slyšela váš názor na Hello Kitty, máte ji rádi a nebo se vám hnusí? Nebude mi vadit, když napíšete, že ji nemáte rádi, každý má přeci jen rád něco jiného, ale hlavně se nikomu nesmějte, že se mu něco takového líbí.

  (Fotka je z mojí menší sbírky, takže tam nejsou úplně všechny Hello Kitty výrobky, které mám. Nedělala jsem ji pro tenhle účel a vlastně jsem ji vybrala náhodně, takže tam můžete vidět i My little petshop)

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 26. června 2016 ve 21:44.
  KoťátkoMicinka v něm napsala:

  Hello Kitty

  Já Hello Kitty miluju.10

  Příspěvek z 27. dubna 2016 v 10:30.
  delfín1234 v něm napsala:

  Nevadi mi

  Hello Kitty mi nevadi,ale jeji fanda nejsem16

  Příspěvek z 25. dubna 2016 v 6:39.
  Nikolka-Nikolka-Nikolka v něm napsala:

  50 vs. 50

  Hello Kitty není moje nijak oblíbená kočička...nesbírám výrobky s ní...samozdřejmě, když byla hračka Hello Kitty v kinder vajíčku, tak jsem si ji nechala...ale nejsem její nějaký velký fanda...a ani mi nevadí :)