Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hero nebo Villain?

  vydáno  •  Knihy
  Tahle knížka může být tvrdým oříškem pro nerozhodné. Z každé strany začíná jeden příběh. Ale nikdo vám neřekne, zda máte nejdřív začít číst Villain.net - Rada zla a nebo Hero.com - Vzestup hrdinů. Které dobrodružství otevřete jako první, to opravdu záleží jen na vás.

  Dvě knihy v jednom svazku., © archiv

  V jednom svazku "bydlí" dvě knihy se dvěma dobrodružnými příběhy. Jejich hrdinové  na internetu náhodou narazí na webové stránky. Odtud se jim podaří stáhnout nadpřirozené schopnosti, které je promění v superhrdiny!

  Avšak být superhrdinou znamená bojovat se superpadouchy. A většina superpadouchů je buď šílená, bezohledná nebo má touhu vládnout světu... ti nejhorší však mají všechny tři ohavné vlastnosti najednou.

  pro nerozhodné

  Pokud nevíte, z které strany tuto knihu otevřít, pak vám může pomoci webová stránka www.whichsideareyouon.co.uk
  Stačí, když si uděláte anglický kvíz a hned budete vědět, zda začít spíš od HERO.COM nebo VILLAIN.NET.

  HERO.COM nenese zodpovědnost za ztrátu života, končetiny, mozkových funkcí či dalších biologických potřeb. Ztráta osobního majetku, příčetnosti nebo blízkých je zcela na zodpovědnosti Koncového uživatele.

  Toby, Pete, Lorna a Emily zabloudili na webovou stránku, která je proměnila v superhrdiny.
  Avšak být superhrdinou znamená bojovat se superpadouchy. A většina superpadouchů je buď šílená, bezohledná nebo má touhu vládnout světu...ti nejhorší však mají všechny tři ohavné vlastnosti najednou.

  A tak, když Tobyho a Lorninu maminku unese ohavný šílenec, jenž chce zničit celou planetu, zachrání superhrdinové nejprve ji, nebo svět?

  VILLAIN.NET

  „Jakeu Huntere, využij svých schopností! KLIKNI SEM a připoj se ke mně na VILLAIN.NET – svět tě čeká!“

  Před týdnem byl Jake jen obyčejným školákem. Pak se dostal na jedny tajemné webovky, které jej v mžiku proměnily v superpadoucha, stíhaného po celém světě za krádež, únos a vydírání. Stal se tak nástrojem, který mohl zničit celou planetu, což je na čtrnáctiletého kluka docela slušné, co říkáte?

  Jake však brzy zjistí, že zločinci nemají nikde klid – zvláště když po nich pátrá polovina superhrdinů z celého světa.

  Andy briggs

  Narodil se v anglickém Liverpoolu. Vystřídal mnohá zaměstnání, od roznášky pizzy a vedení vlastní multimediální společnosti až po vyučování výpočetní techniky a filmování. V raném mládí ho všichni povzbuzovali ke psaní. A tak se teď Andy baví psaním filmových scénářů. Navíc se začal bavit také psaním románů.

  Žije ve svém tajném doupěti kdesi v jihovýchodní Anglii a pokouší se pracovat navzdory svým dvěma potřeštěným kočkám. Jeho prohlášení o tom, že vlastní superschpnosti, mohou být poněkud přehnaná…


  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!