Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hodně lidí jezdí k moři, ale vlastně ani pořádně nezná Česko

  vydáno  •  Cestování · Česká republika
  Nikdy jsem nemohla být dlouho na sluníčku, protože mám hrozně citlivou kůži a hned se spálím. Proto jsme s našima nikdy nejeli k moři. I když mi to bylo hrozně líto, překonala jsem to a taťka mě, když mi bylo osm, jako odškodné vzal na výlet do Českého Krumlova. Bylo to tam nádherné a já si to užila.

  Česká republika, © Profimedia.cz

  Za rok jsme celá rodina v červenci vyrazili do Krkonoš, kde jsme strávili dva týdny v nádherném penzionu. Pak jsme dva roky po sobě o prázdninách bydleli 10 dní v ubytovně v Jeseníkách.

  Vylezla jsem na Sněžku, jsem vyfocená u sochy sv. Václava, u olomouckého orloje, byla jsem v Hošticích, odkud jsem si přivezla nejeden suvenýr, a nakonec i na rakouských hranicích ve Wonderlandu.

  Byli jste už v Českém ráji? Na safari? Já ano. Česko je zemí plnou krásných tradic a míst, kde hodně lidí ještě nebylo. Já cestuji ráda - naplňuje mě to a místa, kde jsem byla, nespočítám.

  Cestujte! Navštivte krásná místa vašeho kraje, jeďte lyžovat do Krkonoš, podívat se na Václavák, opalovat se na Lipno... Vždyť Česko je tak krásné!

  Autorka: (14 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (84)

  Příspěvek z 23. srpna 2010 ve 20:05.
  Shadow-Spyrrow-Mage v něm napsal:

  Reakce na Pralinka2:

  Ale dá, stačí hledat, nebejt fajnovka a vzít si stan. A cenový příklad byl pro jednu osobu, když jel kámoš k moři s tátou, svojí ségrou a mámou tak dali dohromady 45.000Kč. Jaký to má smysl?

  Příspěvek z 23. srpna 2010 v 10:13.
  rexsanda v něm napsal:

  ?????????nechápu?????????

  NECHÁPU PROČ KAŽDEJ MUSÍ HONEM HONEM K MOŘI I KDYŽ V ČESKU JE TOLIK KRÁSY TŘEBA TAKOVÉ KRKONOŠE,HRADY A ZÁMKY A SPOUSTU JINÉ KRÁSY.TO JE PODLE MĚ DALEKO LEPŠÍ NEŽ SE VÁLIT TŘEBA TEJDEN NA PLÁŽI

  Příspěvek z 19. srpna 2010 v 11:52.
  supervedator7777777 v něm napsal:

  cesko je krasne

  ja taky hodne cestuju, ale jestli toto bude pokracovat(znecistovani) tak se to brzy vyhladi.