Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Holčičí přátelství

  vydáno  •  Kamarádi
  Myslíš si, že máš nejlepší kamarádku na světě? Mýlíš se, není tomu tak.

  Každá holka si myslí, že má nějakou nejlepší kamarádku. Není tomu tak, každé kamarádství vydrží maximálně 6-9 let. Většina dívek si myslí, že mají se svojí kamarádkou silné pouto. Bohužel není tomu tak. Je hodně důvodů proč přátelství brzo končí.

  1. Už se s vámi kamarádka nechce bavit
  2. Našla si jinou nejlepší kamarádku
  3. Jde na gymnázium
  4. V 9. ročníku se vidíte naposled (jde na jinou školu)

  To jsou nejpravděpodobnější příznaky ukončení přátelství. Všechny dívky to raní a bohužel, některá to špatně nese. Smutek může trvat 1- 2 roky, než se s tím smíříš. Ale za nějaký čas pochopíš, že se zase nějaká příležitost naskytne.

  Poradím ti, jak si udržet kamarádství i popularitu ve třídě.

  1. Nesmíš na kamarádku spoléhat.
  2. Být sama sebou.
  3. Bavit se se všemi.

  Když toto dodržíš, tak i když přijdeš o kamarádku, pořád budou nějací lidé ve třídě. Hodně často se stává, že nejste populární a kamarádka chce být oblíbená, tak vás odkopne a baví se s oblíbenými dívkami. A ty jsi odstrčená a nikdo tě nemá rád. Tak to se dá snadno napravit. Zkus navázat kontakt prvně s těmi méně oblíbenými a pak se budeš dostávat na žebříček popularity. Ale pozor!! Nepřežeň to s tou popularitou!! Trvá to asi půl roku, než budeš mezi těmi best!!

  Chceš si udržet kamarádství? Chovej se ke kamarádce mile a kdyžtak jí kup bonbóny nebo nějakou drobnost. Když má více kamarádek, bylo by dobré je od ní odstrčit a mluvit s ní. Potom by sis jí měla vzít stranou a říct jí např. ,,Vím, že naše kamarádství je chatrné.,, Ona na to zareaguje a uvidíš jak. Doufám, že ti rada pomůže.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Himymka v něm napsala:

  blbost

  já se s mojí současno BFF znám 8 nebo 9 let a jsme teprve na začátku.A můj bratr má kámoše celý život jednoho nejlepšího kámoše. Tak co? Pořád tomu věříš?

  Příspěvek z 25. listopadu 2015 v 9:52.
  olča31 v něm napsala:

  Nemusí to být vždycky pravda.

  Moje babička má nejlepší kamarádky ještě z gymnázia, a stále se scházejí, a jejich přátelství neupadlo. A já mám tři kamarádky, které znám už od kolébky, stále spolu kamarádíme, i když kamarádka odešlas na gympl.

  raucherka v něm napsala:

  Lež

  myslím,že je blbost,že přátelství trvá maximálně 9 let.Třeba moje mamka má jednu kamarádku už od základky a kamarádí se pořád.151616