Alíkovina

Hra o životě

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Hry, internet, počítač
The sims. Hra, která mě nejvíc zaujala, i když ji sama nemám. Je mým největším přáním ji mít.

The Sims 4, © Alík

K The sims jsem se dostala následujícím způsobem. Totiž, minulý rok jsme s kamarádkou přemýšlely nad počítačovými hrami. Říkaly jsme si, že je škoda, že nejsou pořádné hry. Vždycky je záměr jen na jednu věc. Nakupujete, vaříte, zahradničíte... Bylo by úžasné to všechno a mnohem víc spojit do jednoho. Vynalézt takový umělý život. Tento rok mi kamarádka radostně řekla, že taková hra opravdu existuje.

Třetí díl série The sims už bude brzo i jejich. Byla jsem nadšená. Když jsem si to u nich poprvé vyzkoušela hrát, moc mi to nešlo, ale pak už jsem hru vždycky chtěla. Dívala jsem se na videa, a bylo to skoro jako kdybych hru doopravdy hrála.

Bohužel mně samotné rodiče hru nikdy nedovolili. Ještě několikrát jsem si hru zahrála a doopravdy jsem si ji zamilovala. Ve hře můžete ovládat simíka, kterého si sami stvoříte. Vyberete mu povahu, vlastnosti i vzhled. Prožíváte ve hře všechny radosti i strasti denního života, s trochou domyšleností, což dodává hře na neobvyklosti a zábavě. Je to hra spíš pro dívky, ale i pro chlapce. Spoustu lidí si ji opravdu užije.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (1)

Příspěvek z 29. dubna 2015 v 16:45.
Himym v něm napsala:

Já milují The sims 4