Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hra pro milovníky koní: Howrse

  vydáno  •  Informatika
  Howrse je hra o koních. Staráte se o ně, o jezdecké centrum a vyhráváte různé soutěže. Máte tým, se kterým chováte jedno plemeno, plníte cíle, sbíráte trofeje apod.

  Jak jsem se k němu dostala? Vlastně mi to prozradila jedna moje kamarádka, která tu hru také hrála. Můj první kůň byl Fríský kůň Harry. Byla jsem na Howrse z naší třídy úplně sama, nikdo jiný tu hru nehrál.

  Teď mám přesně 220 odsloužených dní. Vede se mi dobře, koníky mám suprově vytrénované a v soutěžích se umísťují výborně. Harry mi neumřel, dala jsem mu totiž kámen mudrců, který zajišťuje nesmrtelnost. Také už nejsem na Howrse ze třídy sama. Nevím, jestli je to úplně výhoda. Holky o tom totiž moc mluví. Nevadí jim, že už mám odehraných tolik dní a ony jenom 20. Chovají se, jako kdyby byly úplně nejlepší a všemu náramně rozuměly. To mi na nich vadí.

  Na Howrse existuje tzv. "Černý trh", kde si můžete koupit třeba zrovna ten Kámen mudrců nebo všelijaké vymoženosti za pasy. Pasy si ale musíte kupovat za opravdové peníze. To ale není nutnost, já bez toho taky umím hrát.

  Někdy se také stává, že po obrazovce létá "UFO", což je předmět, který vyhrajete a nemusíte si ho kupovat. Holky vždycky najdou v UFU třeba 3000 Equus (Howrských peněz) a co já s tak vysokými dny? Jablko v hodnotě 6 Equus. V rohu hojnosti, který si můžete koupit na Černém trhu, najdete vždycky super překvapení. Ony najdou všemožné vymoženosti a já zase jablko, podkovy, nebo tak. To by mi ani tak nevadilo, ale nejhorší je, že se s tím vychloubají.

  Tahle hra mě opravdu moc baví. Vřele doporučuji!

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 2. září 2014 ve 20:10.
  verik2002 v něm napsala:

  jéééé!

  Milujů howrse! přidejte si mě, jmenuju se ačrev2002...

  Příspěvek z 18. srpna 2014 ve 12:30.
  5ppppp v něm napsal:

  Howrse

  howrse miluju,ale teď s Velkou výzvou mi příde trochu nudnější.
  na howrse se jmenuju 5ppppp a má dost hodně odsloužených dní,koně mám hezké,se zlatým jablkem.mám dokonce i začarovanou dýni

  Příspěvek z 17. srpna 2014 v 16:59.
  elissssa v něm napsal:

  :D

  taky hraju, boží hra :D mám 490 dní. Ale nic proti, ale chytit 3000e je nemožné. jmenuju se prajzulka