Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hra Worms W.M.D

  vydáno  •  Hry

  V tomto článku vám představím jednu z mých oblíbených her Worms W.M.D.

  Worms W.M.D., © MartinXP

  Určitě jste někdy slyšeli o hře Worms W.M.D. A pokud ne, dovolte, abych vám ji představil.

  Ve hře Worms W.M.D hrajete za bandu červů, kteří mají jediný úkol: zabít se. V boji máte mnoho zbraní, například bazooku, granát... a také si můžete nějakou zbraň vyrobit! Během bitvy je možné sebrat k tomu potřebné nářadí. Ve hře jsou také tanky, helikoptéry a super roboti. A abyste s tím vším uměli zacházet, jsou tu pro vás kola, ve kterých se to můžete naučit.

  Hra se dá hrát ve více hráčích. Od starší hry Worms 2 se liší tím, že tentokrát musíte plnit mise. A například pokud střílíte z bazooky, musíte si dávat pozor na vítr, který je někdy výhodou, někdy nevýhodou.

  Tuto hru můžu jen doporučit! Hru můžete zakoupit ve Steamu od 239 Kč. Navíc ve hře máte různé bossy, které musíte porazit. Kola se vám odemykají postupně. Při každém novém levelu získáte obrázek. Obrázky sbíráte do své kolekce.


  V některých misích máte blízko sebe zabudovanou pistoli a každá střílí jinak. Nevýhodou je, že když se pistole moc poškodí, vybouchne. A to mi připomnělo, že pokud váš červ zemře, také vybouchne. Bohužel se mi párkrát také stalo, že jsem byl na okraji nějakého útesu, chtěl jsem bazookou střelit do červa a nevšiml jsem si, že mířím do téměř neviditelného kousku terénu... takže tu ránu jsem schytal já :-(.

  Her o těchto červících je mnoho a jedna verze se dá pořídit i v katalogu dárků na Alíkovi! Jmenuje se Worms Revolution: www.alik.cz/s/worms-revolution.

  Související dárek:

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  aragon123 v něm napsal:

  Sice nejsem expert, ale chtěl bych ti jen říct že:

  1. Věty typu „Tuto hru můžu jen doporučit! Hru můžete zakoupit ve Steamu od 239 Kč.“ bych nechal až nakonec, nebo někam blízko konci.
  2. Napsal jsi tam „A to mi připomnělo“ ale to by nemělo podle mě v žádné recenzi být, protože ty to píšeš tak aby se to dobře četlo (takže je dobrý si to přečíst sám po sobě) nevyprávíš to svému kamarádovi, kde můžeš zapomenout na nějaké věci.

  Jinak podle mě celkem dobrá recenze, jenom by určitě šel napsat lépe cíl hry než „zabít se“.

  Příspěvek z 30. června 2018 ve 21:46.
  Morell v něm napsal:

  Moje oblíbené jsou Worms World Party a Worms Armagedon.

  Příspěvek z 30. června 2018 v 9:45.
  HejkalYouTube v něm napsal:

  Ahoj pěkný článek, mám otázku ohledně hry.
  Jak si nastavím AI soupeře?