Alíkovina

Hraješ rád hry?

vydáno  •  Volný čas doma
Vývoj výpočetní techniky běží velmi překotně vpřed. Ti z vás, kteří se do éry počítačů narodili, berou jako samozřejmý svět plný monitorů, klávesnic a myší. Doby, kdy z počítače velikosti rozměrné šatní skříně vylézaly dlouhé papírové pásky či děrné štítky, jsou pro vás nejspíš počítačovým pravěkem. Tenkrát byl počítačový čas velmi drahý. Proto se vědci u počítačů velikosti šatních skříní střídali podle přesného rozvrhu. Dnes by si možná mnozí z vás život bez počítače a počítačových her nedokázali představit. Nebo dokázali? Soutěž skončila 4. 11. 2007.

Jsou tací, kteří hraní her odsuzují jako nekonečnou ztrátu času. Oproti nim jsou jiní, kteří mají docela rozumné argumenty PRO hraní her. Každopádně u her (stejně jako u čehokoli jiného) platí, že všeho moc škodí. Budeš-li trávit veškerý svůj čas ve smyšleném (virtuálním) světě, může se z tebe stát podivín neschopný komunikace s živými lidmi.

Pokud patříš mezi ty, kteří si rádi tu a tam nějakou počítačovou hru zahrají, pak tu pro tebe mám soutěž o pěkný balík počítačových her!

Autor: (7 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (11)

Příspěvek z 19. března 2009 v 8:17.
chlpacik v něm napsal:

timulik

ja moc milujem nika101010

Příspěvek z 24. ledna 2009 ve 14:26.
ijáček98 v něm napsal:

MÁŠ NĚJAKÉHO KULKA???

1010JÁ MÁM PATRIKA1010MOC HO MILUJU1010

Příspěvek z 2. prosince 2008 v 18:19.
mknmj v něm napsal:

Reakce na mknmj: