Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hraji si na návrhářku oblečení

  vydáno  •  Volný čas doma
  Moc ráda navrhuji oblečení, boty a šperky. Této zálibě se věnuji již od osmi let. Když se doma nudím, tak jednoduše vezmu papír a kreslím. Nejvíce se mi na tom líbí to, že můžu použít svoji a fantazii a vytvořit něco, co ještě nikdo neviděl.

  Skica modelu z připravované kolekce, © archiv návrhářky

  Jednou jsem navrhla tričko, které mělo sytě vínovou barvu. Na tričku bylo zajímavé i to, že mělo jen jedno ramínko a lemovaný okraj. Prostě se mi moc líbilo. Hned jak jsem ho dokreslila, tak jsem musela papír pověsit na moji návrhářskou nástěnku.

  Na Vánoce jsem dostala šicí stroj, který jsem tak dlouho chtěla. Postupně jsem se učila šít, už jsem si troufla i na těžké věci a jednou, když jsem zrovna neměla žádný nápad, mi do oka padlo moje vínové tričko. Musela jsem poprosit maminku, abychom hned jely do nejbližší galanterie. Maminka povolila a už jsme jely. V galanterii jsem si koupila sytě vínovou barvu a nit. Když jsem přijela domů, začala jsem vypočítávat šířku a výšku a potom jsem si ještě načrtla, jak musí vypadat každý díl, a začala jsem šít.

  Tričko mi trvalo ušít týden. Moc se mi líbilo. Když jsme šly s kamarádkami ven, musela jsem tričko vytáhnout ze skříně a hned si ho obléct. Kamarádky se vyptávaly, kde jsem ho koupila, a když jsem řekla, že jsem ho ušila, tak mi chvíli vůbec nevěřily. Dokonce ani já jsem nemohla uvěřit, že se mi něco takového povedlo. Tričko nosím dodnes a moc se mi líbí. Proto vám chci říct, ať se rozhodně nebojíte zkoušet nové věci.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (15)

  EllaCZ v něm napsala:

  Reakce na karolimo:

  Tak co je nějaký blog? :) já se chci taky přidat! :)

  Příspěvek z 30. října 2014 v 18:35.
  Titulu-12 v něm napsala:

  Reakce na karolimo:

  Super nápad. Blog by byl fajn 10

  Příspěvek z 30. října 2014 v 18:33.
  Titulu-12 v něm napsala:

  Úžasný

  Velmi tě obdivuji. Mohla bych to tričko videt?2442525