Alíkoviny

Hrdinové filmu Auta 2 zamířili do světa

vydáno  v 15:00
Blesk McQueen, neboli číslo 95, je stále špičkovým závoďákem. A to i přesto, že začátky své kariéry má už dávno za sebou. Stal se dokonce řádným občanem Kardanové Lhoty a coby držitel čtyř Zlatých pístů i hvězdou mezinárodního významu.
Z filmu Auta 2

Autor fotky: Falcon

Když přijme nabídku na účast ve Světovém šampionátu, čeká jej putování do velmi vzdálených koutů světa. S čerstvým lakem na zakázku a zbrusu novými funkčními světlomety Blesk zamíří ve společnosti Buráka z Kardanové Lhoty, kde se kdysi seznámili. První díl Světového šampionátu je čeká v japonském Tokiu. Pak přijde na řadu cesta do Itálie a závěr šampionátu patří anglickému Londýnu.

Když se režisér filmu John Lasseter rozhodl své hrdiny vystavit situacím, které jsou běžné v provozu vybraných zemí, musel se nejprve na cestu kolem světa vypravit filmový štáb. Nejen, že si jeho členové pečlivě všímali, jaká auta jezdí nejčastěji ulicemi Londýna, Tokia či na pobřeží Itálie, ale hledali také největší dopravní rozdíly. Třeba ten, že se v Londýně jezdí na druhé straně, než ve většině zemí světa.

Ve filmu Auta 2 se objeví také špionážní zápletka. Ale neradi bychom něco prozradili předem a tak snad jen to, že špionážní automobil Finn McMissile se umí proměnit v loď na křídlech i ponorku. Kromě toho má na kolech magnety, takže dokáže šplhat po ocelových zdech.

InsertSingleVideo
Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (36)

Příspěvek z 26. listopadu 2011 v 9:55.
55jajo v něm napsal:

autá2

ja som už videl autá 2 z notebooku je to super film 162625421

Příspěvek z 19. října 2011 v 13:34.
peta v něm napsala:

auta 2

jo,je to hezký4

Příspěvek z 19. září 2011 v 14:20.
coomper v něm napsal:

auta

Chci na to jít.Můžetemi poradit jestli to stojí za to?45