Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hrdinové světa draků

  vydáno  •  Povídky
  Povídka o jednom světě ve kterém žili jen draci. Po nějaké době se něco zvrtne a do světa se dostanou zlé mocnosti. Objeví se Hrdinové, kteří bojují proti všemu zlu co se v tomto světě nachází.

  soutěž k filmu Jak vycvičit draka 2, © Bontonfilm

  Na planetě Zemi byli 2 světy. Jeden lidský a druhý dračí. Do toho dračího se mohlo vstoupit pomocí jednoho portálu, který byl ukrytý v jednom domě a tam bydlel jeden z hlavních hrdinů. Jmenoval se Ian. 

  Jako vždy vstával v 7 hodin. Posnídal, umyl si zuby a šel do školy a tam se poprvé dozvěděl co je to dračí svět. Řekl mu to jeho nejlepší kamarád George. Vůbec to neřešil. Zašel na půdu pro dřevo, všiml si něčeho divného. Byly to tajemné dveře. Když je otevřel, byl tam jakýsi portál. Neváhal a vstoupil.

  „A tady jsou všichni ti draci jak mi říkal George?“ otázal se sám sebe. Když se rozhlížel zahlédnul dračí matku a její děti. Po chvilce rozhlížení se na něj vrhl drak. První by nejraději utekl, ale vypadalo to, že je mírumilovný. Drak mu řekl: „Nazdar cizinče!“ Ian se polekal a udiveně řekl: „Od kdy draci mluví?“ zeptal se Ian Draka a on odpověděl „To bych se měl spíš ptát já, proč ty mluvíš!“ a dodal „A co si ty vůbec za stvoření?“ zeptal se drak. „Člověk“ odpověděl. Ian se zeptal jestli by se nemohl svézt. Drak nevěděl o co jde, tak mu to vysvětlil a vyzkoušeli to. „Je tu někdo jiný než draci?“ Drak odpověděl „Hmm, no je tu ještě někdo, kdo se snaží zmocnit se našeho světa.“ „A kdo?“ zeptal se Ian draka. „No je to zlý čaroděj, který se snaží chytit všechny draky a potom je zneškodnit.“ 

  Potom se Ian rozhodl jít domů. Rodiče se vyptávali, kde je a když se vrátil domů tak se pořád ptali, kde byl. Ian se rozhodl to říct další den Georgovi. Potom se tam dostali a letěli na drakovi. Když letěli kolem věže toho zlého čaroděje, Ian našel železnou zbroj a pomoci ní, chtěl zničit zlého čaroděje. Vymysleli plán, jak proniknou do té věže. 

  Věž byla hrozně vysoká chtěli jít sklepením, které bylo pod věží. Jak ten plán podnikli, drak je odvezl ke věži, ve které sídlil zlý čaroděj. Prošli sklepením, vyšli několik schodů nahoru, překonali stráže a obešli několik pastí. Teprve po několika schodech se dostali do posledního patra. Tam je už očekával zlý čaroděj. 

  Řekl: „Tak vy jste ti nový bojovníci, co chtějí zachránit tenhle svět? Nic nedokážete řekl, jste mrtvý během pár sekund.“ začal se smát. Měl pravdu, ale naštěstí je zachránil drak. 

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!