Alíkovina

Hry Coco Play

vydáno  •  Hry

Hry Coco Play jsou velice zábavné. Dají se stáhnout na Google Play. Her Coco Play jsou různé druhy (myslím tím, že jedna hra je například o bruslení a druhá o roztleskávačkách).

A jde se na párty :D, © andyell

O čem jsou hry Coco Play? Hry Coco Play jsou o tom, že vždy obléknete panenku (tedy panenku ne, ale dívku) a potom ji jdete nalíčit. Nakonec jí uděláte vlasy. Může jít i na cvičení. Ale něco je zamčené. Za každou věc, co uděláte, dostanete hvězdičku. Když získáte 3 hvězdičky, tak můžete jít na show.

Hry od Coco Play jsou různé. Každá je jiná. Mám je skoro všechny. Existuje i hra od Coco Play, kde vaříte. Ale skoro ve všech oblékáte. No, prostě skoro ve všech je móda.

Hry od Coco Play jsou (nevím jak se jmenují, ale bude napsáno, o čem jsou): roztleskávačky, bruslení na ledě, gymnastika, cvičení, bruslení na kolečkových bruslích, top star modelka, kapela, baletka atd.

Některé jsem odinstalovala, protože se mi moc nelíbily. Pořád jsem tam musela nakupovat. Ale ne opravdovými penězi, ale vymyšlenými penězi v té hře.

Coco Play miluju! $> Má u mě 5 hvězdiček. A u vás? Můžete to napsat do diskuze.

Ale tohle ještě není vše. Coco Play má hodné dobré vývojáře, protože v té hře „top star modelka“ udělali změnu. Konečně tam odemkli fotografování!

Coco Play má i hry o zvířátkách. Hru o zvířátkách jsem taky měla. Byli to psi. Ale moc mě nebavila. Taky tam bylo pár věcí zamčených. A byly to ty věci, které byly hezké a zajímavé!! :-E Další jsem neměla.

Coco Play jsou moc dobré hry. Hraje je někdo? Jestli ano, jakou? Já hraji všechny kromě pár. Mám jich asi 6. A kolik vy?

Děkuji za přečtení. :)

Autorka:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (14)

Příspěvek z 28. července 2019 ve 12:50.
andyell v něm napsala:

maggiesimspons: proč už nejde nainstalovat?? 8-o

Příspěvek z 1. července 2019 v 7:12.
andyell v něm napsala:

Vlog Mac: Tu mám taky. 8-o

Příspěvek z 14. června 2019 v 18:59.
maggiesimspons v něm napsala:

Už vím co to je za hru, škoda že to už nejde nainstalovat