Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hry Coco Play

  vydáno  •  počítačové hry

  Hry Coco Play jsou velice zábavné. Dají se stáhnout na Google Play. Her Coco Play jsou různé druhy (myslím tím, že jedna hra je například o bruslení a druhá o roztleskávačkách).

  A jde se na párty :D, © YuQi

  O čem jsou hry Coco Play? Hry Coco Play jsou o tom, že vždy obléknete panenku (tedy panenku ne, ale dívku) a potom ji jdete nalíčit. Nakonec jí uděláte vlasy. Může jít i na cvičení. Ale něco je zamčené. Za každou věc, co uděláte, dostanete hvězdičku. Když získáte 3 hvězdičky, tak můžete jít na show.

  Hry od Coco Play jsou různé. Každá je jiná. Mám je skoro všechny. Existuje i hra od Coco Play, kde vaříte. Ale skoro ve všech oblékáte. No, prostě skoro ve všech je móda.

  Hry od Coco Play jsou (nevím jak se jmenují, ale bude napsáno, o čem jsou): roztleskávačky, bruslení na ledě, gymnastika, cvičení, bruslení na kolečkových bruslích, top star modelka, kapela, baletka atd.

  Některé jsem odinstalovala, protože se mi moc nelíbily. Pořád jsem tam musela nakupovat. Ale ne opravdovými penězi, ale vymyšlenými penězi v té hře.

  Coco Play miluju! $> Má u mě 5 hvězdiček. A u vás? Můžete to napsat do diskuze.

  Ale tohle ještě není vše. Coco Play má hodné dobré vývojáře, protože v té hře „top star modelka“ udělali změnu. Konečně tam odemkli fotografování!

  Coco Play má i hry o zvířátkách. Hru o zvířátkách jsem taky měla. Byli to psi. Ale moc mě nebavila. Taky tam bylo pár věcí zamčených. A byly to ty věci, které byly hezké a zajímavé!! :-E Další jsem neměla.

  Coco Play jsou moc dobré hry. Hraje je někdo? Jestli ano, jakou? Já hraji všechny kromě pár. Mám jich asi 6. A kolik vy?

  Děkuji za přečtení. :)

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (17)

  Příspěvek ze 17. července 2020 v 19:38.
  policistka v něm napsala:

  hezký článek 5 tlapek

  Příspěvek z 31. května 2020 ve 22:02, upravený vzápětí.
  Valča_57 v něm napsala:

  Já hry od Coco play milovala, když jsem byla mladší. Teď je neustále hraje moje mladší sestra. :-D
  Moje nejoblíbenější hra byla (už jsem zapomněla, jak se jmenuje) o holkách, které soutěžily v baletu a v hip hopu. Vždycky jsi je nalíčil, obléknul atp. a potom vytvářel taneční sestavu.
  Úplně jsem to zbožňovala, nehrála jsem nic jiného a teď to nechápu, protože mi to přijde jako jedna a ta samá věc pořád dokola. :-D
  Je ale pravda, že ty nejlepší a nejhezčí věci si musíš koupit za opravdové peníze, což nechápu, protože je to zbytečnost ve virtuálním světe a navíc extrémně předražená. :-|

  Příspěvek z 29. května 2020 v 11:59.
  maggiesimspons v něm napsala:

  andyell: Nevím, proč byla smazána ale původní odkaz byl tento: play.google.com/store/apps/details?id=com.linqsoft.ava3ddoll