Alíkovina

Hubnout? Nebo být jaká jsem?

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Jednoho krásného dne jsem se rozhodla, že prostě začnu hubnout. Nelíbila se mi má postava i přes všechny možné BMI měřiče, které mi ukazovaly 18,0. Asi po dvou měsících pilného cvičení jsem neviděla absolutně žádnou změnu a tak jsem se rozhodla, že si jen tak jeden den dám bez jídla: myslela jsem si, že to zabere a budu hubená.

anorektička, © iDNES.cz

Druhý den jsem se vzbudila, vzala váhu a hned z rána bez snídaně jsem se začala vážit. Jeden den bez jídla a už kilo dole, říkala jsem si a byla jsem na sebe pyšná. Bohužel se to trošku zvrtlo. 

Začalo mi být špatně, kručelo mi v břiše a chtělo se mi brečet, kvůli tomu, co jsem to udělala. Pohlédla jsem na sebe do zrcadla a viděla jsem, jak mi vystouply žebra atd...

Když to mamka zjistila, začala do mě rvát jídlo a říkat, že je to blbost. Věřila jsem jí a jídlo snědla. Ráno jsem se zvážila. Vracela jsem se na svoji původní váhu!

Byla jsem jí nesmírně vděčná a tuhle blbost už nikdy neudělám. Tím chci říct, že hladověním se nic nevyřeší a akorát budete mít problémy. Teď jsem ráda za to, jaká jsem a nic na sobě nechci měnit.

A doufám, že když si někdo se stejným problémem přečte tenhle článek, opustí ty hnusné myšlenky na hladovku a bude rád, za to jaký je. 

Moc děkuji za přečtení!

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 22. května 2018 v 19:04.
číča800 v něm napsala:

Hezke

Příspěvek z 28. dubna 2018 ve 23:02.
FriedKitten v něm napsal:

Jedna učitelka u nás na škole bere jednodenní hladovku za měsíc jako způsob očištění těla :) pije jen čaj a vodu

Příspěvek z 28. dubna 2018 ve 21:07.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

:-D
Ale 1.denní hladovka není tak hrozna, a,e kilo neschodíš