Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hudební skupina Lollipopz

  vydáno  •  Hudba

  Dnes vám něco povím o hudební skupině Lollipopz. Napíšu vám něco o koncertech a spoustu dalšího. Jen čtěte a krásné počteníčko.

  Lollipopz , © kawaii pruduction s.r.o.

  Lollipopz je hudební skupina tvořená čtyřmi barevnými holkami. Žlutá je Pája, modrá je Nikki, zelená je Eliška a růžová je Laura.

  Vznik
  Skupina Lollipopz vznikla v roce 2015 se čtyřmi členkami.
  Modrá byla Bára.
  Žlutá byla Verča.
  Zelená byla i je Eliška.
  Růžová byla i je Laura.

  V roce 2015 měly spoustu koncertů. Taky vydaly svoje první CD, které nazvaly Lízátková párty. Později, jak šel čas, tak to Báru s Verčou přestalo bavit a měly jiné zájmy. Bára se chtěla věnovat víc škole a Verča chtěla jít na gymnázium a věnovat se gymnastice. Tak se obě rozhodly, že ve skupině Lollipopz skončí.

  Současnost
  Na castingu místo Verči a Báry vybrali Nikki a Páju. Jak jsem psala, Nikki je modrá a Pája je žlutá.

  Lollipopz mají svoje 2 pořady. Jeden se jmenuje Lollymánie a natáčejí ho v dětském koutku v Aquapalace Praha. A druhý pořad se jmenuje Lollyboxing. To je tzv. unboxing, kde rozbalují hračky a testují je. Ale aby to bylo originální, tak vymyslely název Lollyboxing. A ten natáčejí v království hraček bambule v Praze na Chodově. Jejich manažer se jmenuje Karel Andreas Stiebling a paní, co dělá klapku, se jmenuje Jarmila Mertlová. V září tohoto roku překročily hranici 100 000 odběratelů na YouTube.

  Proč mají barevné vlasy?
  Ony to jsou paruky. Stejně si myslím, že jste to už všichni zjistili, a mají je proto, aby byly barevnější a daly se lépe rozeznat.

  Kde jste je mohli vidět?
  Lollipopz byly 2x v televizi. Jednou ve Snídani s Novou a pak v jednom díle Mise nový domov, kde byly jako překvapení pro dvě holčičky.

  Jak se kde jmenují?
  YouTube: Lollipopz
  Instagram: lollipopzofficial
  Tik Tok: lollipopzofficial
  Facebook: Lollipopz

  CD
  Loni na jaře vydaly Lollipopz nové CD. Pojmenovaly ho Nekonečné léto. Je tam spousta písniček. Mně se asi nejvíc líbí Náš svět, Ptám se tě deníčku můj a Duha. Ale všechny písničky jsou překrásné. A někdy v roce 2020 bude vycházet další CD. Už se moc těším.

  Turné
  Turné znamená nějaké koncerty. A jejich první turné se jmenovalo Lollipopz Bambule tour. A bylo v zimě roku 2018. Na jaře 2019 měly další turné, a to bylo pro změnu Lollipopz My little pony tour. A v zimě roku 2019 v prosinci měly další turné! Byla to Vánoční mega show! A byly to zatím jejich největší koncerty, byly jen ve dvou městech. A to v Praze v paláci Lucerna a v Brně.

  Jinak jezdí po celé ČR a někdy i na Slovensko. Už mají i v plánu jarní koncerty. A to se bude jmenovat Lollipopz Velká show 2020! Já k Vánocům dostala vstupenku na tu show do Příbrami. A bude se to konat 8. 3. 2020!

  Více se dozvíte na jejich stránkách. Stránky se jmenují: www.lollipopz.cz.

  Já a koncerty
  Já jsem byla na dvou jejich koncertech. A musím říct. Nezapomenutelný zážitek. Celý koncert byl krásně udělaný a ta atmosféra... nemám co dodat. Můj první koncert byl 13. 4. 2019 v Karlovicích v plzeňském kraji. A druhý koncert byl 24. 8. 2019 v Aquapalace Praha. Ale nevýhoda koncertu v Aquapalace byla, že Eliška byla nemocná. Ale i tak to bylo super! A asi si dokážete představit, co se dělá na takových to koncertech. Zpívá se, tancuje se a hlavně... Křičí!

  Kolik jim je let?
  Nikki je momentálně 11 let. A narozeniny má 22. února.
  Páje je 12 let. Narozeniny oslavila 2. listopadu.
  Elišce je taky 12 let. A narodila se 24. dubna.
  A Lauře je 13 let. Narozeniny má 14. května.

  Jak zdraví ve videích?
  Každá z holek má svůj pozdrav.
  Nikki má pozdrav: „Nazdárek párek!“
  Pája zdraví: „Čaj klajk!“
  Laura: „Čaukyyy!“
  A Eliška: „Ahojkyyyyy!“

  Merch
  Merch (čte se merč) jsou věci od daného youtubera. Někteří youtubeři mají trička, mikiny, vaky apod. A tohle všechno se jmenuje merch.

  Lollipopz mají strašně hodně předmětů, mají: Láhve na pití, mikiny, trička, přívěsky na klíče, náramky, paruky, plakáty, podpisové karty, krabičky na svačiny, voňavky a mnoho dalšího. Všechen jejich merch naleznete na stránkách www.lollipopzstore.cz. A objednávky posílají i na Slovensko.

  App
  Lollipopz mají taky svoji aplikaci. Jmenuje se Fanklub Lollipopz a jde na Apple i na Android. Když si koupíte v Bambuli nebo Sparkys aktivační klíč a zadáte ho, budete mít spoustu výhod. Určitě doporučuji. Já sice nemám, ale měla jsem zkušební verzi a super.

  Fanpage na instagramu
  Na Lollipopz je na Instagramu spoustu fanpage. To je stránka fanouška, kam dáváte jejich fotky a edity, ale nevydáváte se za ně. Jestli nevíte, co to je edit, tak je to nějaká úprava fotky. Třeba přidáte hudbu nebo nějaký doplněk (brýle, knír, zvířecí ouška, ...). A máte edit. I já mám svoji Fanpage. A mám taky svoje nejoblíbenější.

  Současnost #2
  Jelikož Laura, která byla růžová, skončila přesně na Nový rok, tak ji musí nahradit Niky. O Niky nejsou zatím žádné informace, ale zjistila jsem, že jí je 11 let. Tak jsem nevěděla, jak upravit článek, abych ho nemusela celý mazat. Tak se prosím nedivte, že mám dvě současnosti.

  Lollipopz jsou boží skupina a mám je moooc ráda. Doufám, že jste se něco o nich dozvěděli, a ahojkyyyyy!

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (21)

  Příspěvek z 9. října ve 20:24.
  laurinka654 v něm napsala:

  já tu skupinu mam hrozne rada

  Příspěvek z 11. června v 16:45.
  Loly v něm napsal:

  Já ty holky zbožnuji.$>

  Příspěvek z 17. března ve 13:30.
  Fra1fia2 v něm napsal:

  Lolipopz jsem milovala teď už je mám ráda míní protože jsem vyrostla ale pořád mi přirůstají k srdci$>