Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hudební skupina Lollipopz + kvíz o ní

  vydáno  •  Hudba · Kvízy

  Lollipopz je dívčí hudební skupina, kterou tvoří čtyři členky: Ellie, Nikki, Pája a Nikča. Pojďme si je představit zblízka.

  Lollipopz, © Kawaii Production

  Lollipopz je dívčí hudební skupina, založena v roce 2015, ale ukázaná světu až v roce 2016. Jsou zde celkem čtyři holky: Ellie, Nikki, Pája a Nikča. Je známá svými barvami, to jsou jejich hlavní znaky. Stejně tak jsou jimi jejich paruky. Každá členka Lollipopz má charakteristickou paruku se svou barvou.

  Ellie
  Eliška (Ellie) je v Lollipopz už od samého začátku. Je taktéž nejstarší – je jí třináct a narodila se 24. 4. 2007. Nesmíme zapomenout taky na barvu její paruky. Je zelená.>X<-

  Nikki
  Nikkiina barva je modrá. V Lollipopz je stejně jako Pája od března 2018. Než ji vzali do skupiny, chodila na další castingy, ale nikam ji nevzali. Je jí dvanáct.

  Pája
  Páje bylo 2. listopadu třináct.(ÍÍÍ) Nastoupila do Lollipopz spolu s Nikki. Barva její paruky je žlutá. Páji nejoblíbenější zvíře je panda.

  Nikča
  Nikča je v Lollipopz od začátku roku 2020, tedy nejkratší dobu. Je jí dvanáct. Její barva je růžová, od osmi let cvičí gymnastiku.

  Fakt

  Původně měla žlutou paruku mít Nikki a Pája modrou. Pro ty, kteří mají Lollipopz rádi už delší dobu: zkuste si představit, jaké by to bylo, kdyby si to nevyměnily a zůstaly s původními barvami.

  Lollipopz natáčí i pořad – Lollymánie. Má zatím tři série. První tvořily Laura, Verča, Bára a Eliška. Druhou sérii natáčely Laura, Pája, Nikki a Eliška. A aktuální (třetí) sérii tvoří Nikča, Pája, Nikki a Ellie. Před dvěma lety Lollipopz představily nový pořad – Lollyboxing. V něm členky rozbalují a předvádí různé hračky. To všechno najdete na jejich kanále.

  Lollipopz nazpívaly už hodně písniček. Z toho jsou ke čtyřem videoklipy. Vyšly jim už dvě CD a třetí hodně brzy vyjde. Mezi nejoblíbenější písničky od nich patří: První láska, Mezi hvězdy a Pár dnů bláznivých.

  O Lollipopz vyšla před nedávnem i knížka. Jmenuje se My jsme Lollipopz. Dělí se na dvě části: o natáčení a nahrávání nových písniček a o soukromí holek. Knížku můžete koupit v jejich eshopu. Zakoupit se u nich dá už hodně věcí. Od voňavky, přes trička až k hodinkám a pop socketům. Mají k prodeji i jejich barevné paruky.

  kvíz

  1. Kolik dílů má první série Lollymánie?


  2. Jak se jmenovala Lollymánie, ve které Lollipopz oznámili novou třetí sérii?  3. Které holky z Lollipopz mají sushi za nejoblíbenější jídlo?  4. Kolik je stránek v knize My jsme Lollipopz (cca)?  5. Kolik dílů má minisérie Ty naše mamky?  No... Přiznejme si to, příště by ses měl(a) rozhodně víc snažit.

  Tohle sice není nejhorší, ale ani zdaleka nejlepší.

  Dobré skóre, ale mohlo by být i lepší...

  Je vidět, že o Lollipopz něco víš, ale na nejlepší výsledek to pořád nestačí.

  Výborně! Jsi pravý lollyexpert!

  Vyhodnotit

  Související:

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (59)

  Příspěvek z 20. září ve 20:51.
  AnimalAxolotlMiky v něm napsala:

  Samueli jsou hudební skupina.

  Příspěvek z 7. července v 15:34.
  SamuelPaluba v něm napsal:

  NEJSOU HUDE BNÍ SKUPINA!!!

  Příspěvek z 7. července v 9:46.
  sarinka01_queenisthebest v něm napsala:

  Fajn článek,dávám pět tlapek , ale Lollipopz jako skupinu moc nemusím , jinak je to dobré jak už jsem někde výše psala.