Alíkovina

Hurvínkovo trápení se školou...

vydáno  •  Volný čas venku
Může mít někdo rozsáhlejší zkušenosti se školou než notorický školák Hurvínek?

Hurvínkovo trápení se školou, © Supraphone

Alíkova soutěž

Do 9.12.2012 hrajeme v sekci Soutěže o nová CD Hurvínkovo trápení se školou. Otázka se tentokrát týká Hurvínkova patronátu nad projektem Českého výboru pro UNICEF. Hodně štěstí.

CD Hurvínkovo trápení se školou, Mánička a Hurvínek

CD Hurvínkovo trápení se školou, Mánička a Hurvínek

Notorický školák, záškolák a poškolák Hurvínek má se školou stálé problémy. A není divu. Šestaosmdesát let usedat den co den do školní lavice ve stejné třídě, není zrovna k závidění. Není divu, že tak bystrého kluka napadne, že si ulehčí osud mnoha rafinovanými způsoby. Těmi se učitelům i svému taťuldovi za svůj úděl jaksepatří "odmění." CD Hurvínkovo trápení se školou je důkazem jeho nezměrné fantazie ve vymýšlení školních rošťáren.

A protože se blíží Vánoce, Alíka zajímá nejlepší a nejhorší vánoční dárek Hurvínka a Máničky. Ředitelka Divadla S+H, paní Helena Štáchová, je Alíkovi prozradila:

"Vánoce jsou pro Hurvínka i Máničku, stejně jako pro všechny děti, těmi nejkrásnějšími svátky v roce. Hurvínek jich zažil již šestaosmdesát a Mánička dvaaosmdesát. Nejlepším vánočním dárkem pro Hurvínka je, že nemusí do školy. Nejhorší dárek dostal od Máničky loni – neštovice. Pro Máničku je nejhorším vánočním dárkem to, že nemůže do školy. Tím nejlepším byl dárek od Hurvínka. Minulý rok jí dal náplň do nafukovací matrace. I když se to zdá málo, Máničce to k radosti stačilo. Bylo to totiž vůbec poprvé, co si na ni její kamarád s dárkem vzpomněl."

Příjemnou zábavu!

Autor:
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (18)

Příspěvek z 3. února 2013 ve 13:01.
morčátko2002 v něm napsala:

Reakce na koliskaCZ:

Já mám Hurvajze taky ráda ale taky jsem na něm ještě ani jednou nebyla.

Příspěvek z 3. února 2013 ve 12:59.
morčátko2002 v něm napsala:

Hurvajz

Hurvajz je prostě nejlepší. Mám od něho spoustu knih, CD a DVD. 4 21

Příspěvek z 13. ledna 2013 ve 14:54.
_HarryPotter_ v něm napsala:

Hurvínek

Hurvínek je podle mě nejlepší! 4 16 4