Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Hvězdy seriálu Violetta naživo v Itálii, jeden z vás bude u toho

  vydáno  •  Volný čas doma · Hudba · Soutěže
  Violetta se definitivně zařadila mezi nejoblíbenější evropské seriály pro mládež. Hvězdy seriálu Disney Chanel proto přijíždějí do Evropy poděkovat fanouškům. Čeká je koncertní šňůra. Všichni, kteří si Violettu oblíbili, se mohou těšit na skvělé vystoupení, elektrizující živou hudbu a písničky z první i druhé řady seriálu.

  z koncertu Violetta, © Disney Channel

  Alíkova soutěž

  Do 20. 12. 2013 16:00 hrajeme o vstupenky na koncert Violetta v Římě v Itálii. Součástí jsou i zpáteční letenky, ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu. Hrát můžeš v sekci Soutěže:

  Violetta, nový seriál Disney Channel

  Do Evropy přijede celkem dvanáct hvězd seriálu včetně hlavní hvězdy, herečky Martiny Stoessel (Violetta), Diega Domingueze (Diego), Jorge Blanca (León), Mercedes Lambre (Ludmila) a Lodovici Comello (Francesca). Herce doplní tým tanečníků a živá kapela.  

  Alíkova soutěž

  Víkend v Itálii, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, zpáteční letenky a super lístky na koncert Violetta v hodnotě 170 eur (asi 4.600 Kč). Tak to je výhra pod stromeček pro jednoho z vás v nové soutěži se seriálem Violetta, který od listopadu vysílá Disney Channel.

  Disney Channel vytvořil nový seriál pro teenagery. Seriál Violetta vypráví příběh hudebně nadané teenagerky, která se vrátí z Evropy do svého rodného Buenos Aires. Celý příběh je postaven na hudbě a tanci, které spojují různé kultury.

  Děj seriálu se odehrává v Buenos Aires, rodném městě Violetty, kde poznává nové kamarády, první pravou lásku a objevuje svoji vášeň pro hudbu. Violetta má úžasný hlas, ale nemá o tom ponětí. Svůj pěvecký talent zdědila po matce, která byla slavnou muzikálovou herečkou, ale tragicky zemřela při nehodě, když byla Violetta ještě malá.

  Fotogalerie

  Kdo je kdo v seriálu Violetta

  • Violetta
   Violetta je chytrá a živá, ale také osamělá a příliš pod ochranou svého otce. Má úžasný hlas, který zdědila po své matce, ale nemá o tom tušení. Po svém otci zdědila lásku ke čtení a svoji bystrost a inteligenci. Violetta je upřímná a spontánní a snaží se najít si své místo na světě. Po návratu do Buenos Aires začne navštěvovat hodiny piana ve Studiu 21, prestižní hudební akademii, kde získá spoustu nových životních zkušeností, které ji pomohou odhalit rodinnou historii a její vlastní osud. Její spolužáci ji nejprve vnímají jako plachou, uzavřenou dívku, ale brzy poznají její opravdovou osobnost.

  • German
   German je otcem Violetty. Je skvělým inženýrem a vlastní mezinárodní stavební společnost věnující se stavbě velkých infrastrukturních budov. Je velmi přísný a od smrti své manželky se upjatě stará o svoji dceru. Za jeho přístupem se skrývá dobré srdce. German má přítelkyni Jade, o které se domnívá, že má na jeho dceru dobrý vliv. Ale když pozná Angie, Violettinu novou vychovatelku, jeho svět se převrátí vzhůru nohama a i když si to nechce přiznat, zamiluje se do ní.

  • Angie
   Veselá, milující, charismatická a umělecky zaměřená, Angie má volného ducha. Angie je sestrou Germanovy bývalé ženy, ale Violetta nemá tušení, že je její tetou. Po smrti své sestry se Angie snažila svoji neteř několikrát kontaktovat, ale neúspěšně. Proto se po jejím návratu do Buenos Aires rozhodne předstírat, že pracuje jako nová vychovatelka, aby se mohla Violettě přiblížit.
   Angie také pracuje jako učitelka zpěvu v Studiu 21 a pomůže Violettě za zády jejího otce nacházet sebe samu.
   Angie je připravena se za Violettu kdykoli před kýmkoli postavit. Nikdy nepřizná, že se zamilovala do Germana.

  • Jade
   Jade je Germanova přítelkyně. Je to hodně povrchní žena, vždy jí záleží na vzhledu. Je svůdná, žárlivá, náladová, sobecká a manipulativní. Její nesoudnost je někdy k smíchu, ale navzdory tomu, že je její charakter považován za negativní, má ji člověk docela rád, protože opravdovým zlem, které často stojí za jejím chováním je její bratr Matias. Jade pochází z bohaté rodiny. Bohatá se již narodila a nikdy nemusela pracovat. Když o své bohatství přijde, rozhodne se provdat za Germana, aby si udržela svůj životní standard. Snaží se s ním neustále manipulovat. Jade nesnáší Violettu, se kterou soutěží o Germanovu pozornost. Nesnáší také Angie, protože představuje přímou konkurenci její lásce k Germanovi.

  • Tomas
   Tomas je atraktivní, jednoduchý, sebevědomý a někdy trochu odtažitý. Zpívá a hraje na kytaru a jeho povaha se odráží v jeho písničkách. Ve svých písničkách hledá sám sebe. Navštěvuje Studio 21, kde získal stipendium u profesora Beta, který si ho najal jako asistenta. Narodil se ve Španělsku, ale přestěhoval se do Buenos Aires se svojí matkou, aby se mohli postarat o jeho babičku.
   Tomas se do Violetty zamiluje, i přesto, že German se snaží všechny nápadníky od své dcery držet dál. Jeho hlavním konkurentem usilujícím o Violettinu lásku je Leon.

  • Leon
   Leon také navštěvuje Studio 21 a má skvělý umělecký potenciál. Je arogantní a nestálý, ale má dobré srdce. Jeho přítelkyně Ludmila v něm probouzí jen to nejhorší, a když jsou spolu tak se chová jako darebák. Na rozdíl od Tomase pochází z bohaté rodiny a nikdy nemusel tvrdě pracovat.
   Nejprve se snaží svést Violettu, aby se pomstil Tomasovi, protože jeho holka Ludmila je do něj zamilovaná. Nakonec se mu to ale nepodaří a do Violetty se sám zamiluje. I když se většinou schází s "cool" skupinkou je Leon kluk s dobrým charakterem.

  • Andres
   Andres je Leonův nejlepší kamarád a následovník. Je docela neohrabaný a toulavý, ale ať už dělá cokoli, umí ostatní o čemkoli přesvědčit.
   Někdy je potřeba mu věci vysvětlit dvakrát, aby je plně pochopil, ale přesto je hodně sebevědomý.
   Andreas má hudbu ve svém srdci. Není zlomyslný, ale nemá dostatečný charakter, aby se dokázal rozhodovat sám za sebe.

  • Ludmila
   Ludmila pochází z bohaté rodiny. Ve Studiu 21 je TOU jedinou a to z ní dělá ideální přítelkyni pro Leona. Ale i přesto, že je atraktivní a přitažlivá je také manipulativní, arogantní a navíc je lhářka. I přesto, že nemají nic společného, Ludmila se zamiluje do Tomase. Tomas ji ignoruje, protože je zamilovaný do Violetty, což v Ludmile vyvolá žárlivost a posedlost.
   V životě je závislá na svém vzhledu a neustále potřebuje být vidět, zvláště ve Studiu 21. Vždycky dostane to, co chce. Je náladová, rozmazlená a sobecká. Violettu považuje za svého největšího nepřítele, protože její talent a přirozená krása ji zastiňuje. Jako každá negativní postava i ona má svého parťáka, Naty.
  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (10)

  Příspěvek z 9. června 2014 v 17:57.
  Nikodýmová v něm napsal:

  Jak se mám přihlásit?

  Ahojte nevím jak se tam mám přihlásit pomozte mi prosím děkuji.....

  Příspěvek z 7. května 2014 ve 13:56.
  AndrejkaRůžkojc v něm napsala:

  vio

  Ještě jsem zapomněla... Pořád si to pouštím dokola a nevím co budu dělat až skončí první druhá i třetí série Violetty.. Budusi to pouštět dokola!!!!!!1010

  Příspěvek z 7. května 2014 ve 13:54.
  AndrejkaRůžkojc v něm napsala:

  vio

  Moc miluju Violettu a Leóna.. Myslím že se k sobě ideálně hodí a chci se všema chtěla setkat stejně jako s Fran,Diegem a všemi ostatními.. Moc si to přeju..
  10101010101010101010