Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  I v dnešní době technologie není nad to si číst knížky

  vydáno  •  volný čas doma
  Ahoj, dnes se s vámi chci podělit o můj zájem: Knihy.

  Soutěž s nakladatelstvím Fragment, © Fragment

  Ne, žádné čtečky a koukání na filmy z internetu. To pro mě neexistuje. Počítač doma mám a chodím na něj asi jako každé dítě, ale není nad to, si občas zalézt někam s knížkou a na všechny tyhle moderní věci zapomenout. Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit, je to můj názor. Budu ale moc ráda, když se mnou alespoň někteří budete souhlasit. S dnešní dobou jdu i já. Mám dotykový mobil, počítač, ale také moc ráda na chvíli tuto dobu opustím a vezmu si nějakou oblíbenou knihu.

  Moji oblíbení autoři jsou: Petra Braunová, Thomas Brezina, ale i všichni kdo píší pro mou věkovou kategorii. Knížky, které bych vám doporučila budou hned tři, jsou všechny pro holky, pro věkovou kategorii mezi 9-12 rokem.

  Všechny čtyři hvězdičky, pro holky, od 10. let Napsala: Tara Dairmanová Je o jedenáctileté dívce Gladys, která nejen ráda vaří, ale je také výbornou kuchařkou. Jednou se Gladys však nepovede upéct zákusek, protože nemá vhodné kuchyňské náčiní, které ji rodiče nekoupí. Odvolají rodiče zákaz vaření? A vyhraje Gladys literální soutěž, které se bude účastnit ve škole?

  Prázdniny s kouzelným deníkem 1 a 2, pro holky, já jsem ji četla v 10. Napsala :Stefanie Dörr Hlavní hrdinkou knížky je 13. Lena, která dostane od tety zápisník s tužkou a od té doby se její život obrátí vzhůru nohama, protože zjistí, že její zápisník je kouzelný. Než to však zjistí, napáchá neúmyslně plno škod. A co se stane, když její pes Goethe vezme její tužku a zápisník do tlamy? To se dozvíte v druhém dílu.

  Nejlepší kamarádky, pro holky od 9. let Napsala: Jacqueline Wilsonová Gemma s Alicí jsou nejlepší kamarádky. Jsou však naprosto odlišné, ale to jim vůbec nevadí. Alice se ale jednoho dne odstěhuje do Skotska. Vydrží jim i v tuto chvíli jejich přátelství, když jsou od sebe nespočet kilometrů?

  Doufám, že jsem vás zaujala alespoň jednou knihou. Příjemné čtení.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (5)

  Michaela214 v něm napsala:

  Reakce na Jenniffer:

  JAK SE TAM JMENUJETE?

  Michaela214 v něm napsala:

  čtení na netu

  Souhllas az na to ze casto ctu i na netu treba na wattpadu nebo e-knihy :)

  Jenniffer v něm napsala:

  Reakce na Natáka:

  Jo, já taky! Píšeš, nebo jenom čteš? Já tedy jenom čtu, ale plánuju nějakou krátkou povídku nebo drabblíky 2525252525