Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Instagram

  vydáno  •  Informatika
  Instagram je sociální síť, kde se sdílejí fotky jiných profilů, a fotíš tam i své fotky nebo videa. Já mám na instagramu taťku, sestru, sestřenice a mnoho kamarádek.

  26. Instagram.com - Miliarda dolarů, na takové ocenění nedosáhne každý startup. Instagramu se to povedlo za dva roky s pouhými třinácti zaměstnanci, když jej v roce 2012 koupil konkurenční Facebook. Sociální síť zaměřenou na fotky ale zachoval a pouze ji tu a tam lépe integroval do Facebooku, takže si udržela svou značku., © Pavel Kasík - Technet.cz

  Pokud se vám fotka líbí, můžete jí označit symbolem srdíčka nebo na ní dvakrát kliknout. Než na instagram dáme fotku, můžeme vybrat z desítek filtrů, označit místo, kde jsme byli, vložit na fotku s kávou instagramový profil kamaráda (pokud jste s ním na té kávě byli).

  Můžete jí i okomentovat nebo sdílet s dalším kamarádem. Na instagramu je i „direct“, tam si píšete s kamarády a posíláte jim fotky, které nejsou na vašem instagramovém profilu. Můžete si nastavit soukromý profil. Uživateli instagramu, který vás chce sledovat, to musíte přijmout, takže pokud ho neznáte, raději nepřijímejte.

  Na instagramu je mnoho známých osobností třeba Ariana Grande nebo Taylor Swift (vyjmenovávám zpěvačky, protože mě zrovna žádní herci nenapadají). Najdeme tam i stránky s videy o posilování (vřele doporučuji, zhubla jsem), nebo „fit.recepty“ stránka s recepty lehkých jídel (jsou tam i zdravá sladká) pro lidi s dietou, vegetariány a vegany. Najdeme tam stánky, které jsou nazvané podle značek mobilů třeba Sony, Samsung nebo Nokia, kde jsou uvedeny fotky těchto mobilů.

  Pokud se chceme pobavit, můžeme sledovat stránku se vtipy a soutěžemi. Já mám více účtů (je to možné) jeden soukromý, tam dávám svoje fotky a dva veřejné. Ten první je s vtipy a soutěžemi (super_zabava) a jeden s fotkami jídla, pití, fotkami památek a fotkami s bílým pozadím. Můžete se zaregistrovat přes aplikaci instagram na telefonu či tabletu.

  Máte také instagram? Pokud ano, můžete si mě najít. Děkuji za přečtení článku.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (3)

  Příspěvek z 19. ledna v 8:03.
  Killercow v něm napsala:

  Instagram je kravina.:-[)

  Příspěvek z 21. dubna 2016 v 11:40.
  akasha v něm napsala:

  Reakce na koala238:

  díky :)

  Příspěvek z 18. dubna 2016 v 1:08.
  koala238 v něm napsala:

  Krásný článek a jinak Já se tam jmenuji klara_ouskova a jen_tak_sdileni .