Alíkovina

Internet 2016 PC tajemství

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny · Hry, internet, počítač
Chtěla bych vám odkrýt tajemství Internetu pro PC Vyfocení obrazovky

ilustrační snímek, © Profimedia.cz

Ahoj, chtěla bych vám odkrýt tajemství Internetu pro PC Vyfocení obrazovky. Jste na nějaké stránce a chcete si to vyfotit. Stačí na klávesnici najít fn a prt sc sysrq(nahoře vedle delete insert)To zmáčknete dohromady.Pak otevřete např.:malování a dáte ctrl a v a obrázek by se měl vložit.

Poradí vždy Wikipedia nebo Google? Nevím jak vy, ale já když máme úkol z přírodopisu, tak na internetu chci hledat odpovědi. Bohužel na to Internet nestačí. Tak i po použití učebnice jsem blbá. Tak dám úkol mamce a tato vždy vypátrá. Proto u mě platí: “Mějte rádi svou mamku i taťku.“

PC VS Mobil? Jasně asi těžko si v Antarktidě najdu, jaké je v česku počasí, ale to teď stranou. Mám tu dotaz. PC nebo Mobil? Obojí má své výhody a nevýhody. Pokud se budeme bavit jen o PC, tak ten je velice dobrý v tom, že je to ve větším provedení a má klávesnici, ale v dnešní době se dá PC nahradit i tabletem. Stačí si pořídit klávesnici. Ale abych tu nechválila jen PC mobil je také dobrý. Sice menší provedení, ale tahat se dá všude. A co bych si vybrala já? No přesně nevím. Z PC si asi těžko napíšu mamce ze školy, že přijdu domů o 30minut déle.

Tak to by bylo asi tak vše. Pokud chcete abych pokračovala, napište mi. Mě to docela začalo bavit. Nezapomeňte mi sem hodit + a sledovat mě čau.

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 13. října 2016 v 6:37.
aragon123 v něm napsal:

?!

A tomuhle říkáš Tajemství Internetu??
Tohle ví skoro každý kdo umí s počítačem a nebo umí anglicky

Příspěvek z 9. října 2016 ve 20:37.
Natáka v něm napsala:

:(((

nefunguje mi to:(27271313