Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Já a moje BFF

  vydáno  •  Kamarádi
  Měla jsem nejlepší kamarádku, jmenovala se Adéla a byla to nejlepší holka jakou jsem kdy poznala. Bydlela kousek od nás a vždy jsme si měly o čem povídat. Nikdy jsem se s ní nenudila. Byla se mnou vždy, když jsem ji potřebovala a nikdy mě nezklamala.

  Nesmrtelný námořnický styl nechybí ani tuto sezonu. Vzdušné bavlněné šaty s řasenou tylovou spodničkou mohou holky nosit i na slavnostní příležitosti. , © archiv Lindex

  Ať už jsme běhaly venku nebo jsme se jen dívaly doma na televizi, vždy jsme se spolu smály. Myslím si, že každý by měl mít někoho takového - někoho, na koho se může obrátit, někoho, kdo mu pomůže s každým problémem a s kým je každá situace aspoň trošičku zábavná.

  Některé holky z mé třídy říkají, že jsou nejlepšími kamarádkami, jenomže se tak k sobě nechovají. Pomlouvají se a pořád se hádají. Opravdu nechápu holky, které se pomlouvají. Pomlouvání je hnusné a nikdo by nikdy neměl nikoho pomlouvat.

  Bohužel, někdy se stane, že i nejlepší kamarádky se pohádají tak, že jejich kamarádství navždy skončí a bohužel, to se stalo i mně a Adéle. Na letním táboře jsme se seznámily s jedním klukem, o kterém jsme zjistily, že bydlí v ulici hned vedle naší ulice.

  Spřátelily jsme se s ním a časem jsme se do něj (bohužel obě) zamilovaly. Bohužel, od té doby, co jsme to zjistily, jsme se spolu neustále hádaly kvůli každé blbosti a bavily jsme se spolu čím dál méně. To by bylo ještě dobré, jenomže se stala jedna věc, po které je to ještě mnohem horší.

  Ten kluk ke mně totiž jednou přišel a řekl mi, že se mu líbím a že by se mnou chtěl začít chodit. Musela jsem se rozhodnout. Nejlepší kamarádka nebo kluk? Vybrala jsem si špatně. Kluka.

  Zničila jsem naše kamarádství a to jen kvůli klukovi, který mě stejně po pár týdnech nechal. Po rozchodu jsem kamarádku moc potřebovala, jenomže tu pro mě nebyla. Našla si jinou. 

  Teď, rok po tom, co jsme se spolu přestaly bavit, už mám také jiné kamarádky, ale Adéla mi stejně moc chybí. Byla nejlepší a já ji ztratila kvůli vlastní hlouposti. Žádná jiná už nebude jako ona. 

  Takže holky, nikdy se nevykašlete na nejlepší kamarádku kvůli klukovi. Kluků je spousta, ale opravdová kamarádka je třeba jen jedna.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 21. března 2015 ve 12:51.
  KristynkaK2005 v něm napsala:

  je to hloupost

  si fakt chudáček mě se to nikdy nestalo ale na tuhle situaci sis měla vybrat kamárdku protože kluk si hnedka najde jinou ale nejlepší kamarádka si jinou nejlepší kamárdku nevezme 44444441111111

  Příspěvek z 14. března 2015 v 19:36.
  Hanka v něm napsala:

  Znám to :(

  Měla jsem to podobný jen mně kamarádka nechala ani nevím proč, moc dlouho mi chyběla a teď budí odporovat tomu ze zadna jina taková nebude, to je sice pravda ale ka to myslím trochu jinak, začla jsem se bavit mnohem víc s jinou kamarádkou a je lepší, a na rozdíl od té minule o které jsem si myslela jak není úžasná, mně nepomlouvá, nestála se namyšlenou a jednou se nám stali (s oběma kamaradkama) to ze jsem měli řady stejného kluka a ta minulá mne před ním shazovqla, předváděla se... ta druhá mi pomohla abych se mu líbila
  tak to shrnu, nebuď smutná protože jsi ji ztratila, najde se lepší, musíš tomu věřit :)