Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak dívka přicházi o iluze

  vydáno  •  vztahy · kamarádi
  Před pár měsíci jsem přiznala svému kamarádovi, kterého jsem znala 4 roky, že se mi líbí. Chtěla jsem znát jeho reakci. Hodně se stydím a neumím o takových věcech " normálně " mluvit. Napsala jsem mu to přes facebook. Byl dost překvapený, ale to jsem mohla čekat. Od té doby se mi neozval a já se bojím, že jsem přišla o kamaráda.

  Květinové vzory nebo oblečení s jednoduchými potisky se v outfitech pro teenagery kombinují s jednobarevnými kusy oblečení v tlumených barvách., © archiv Roxy

  Před 4 roky jsem poznala kluka, se kterým jsem chodila na výtvarku. V té době jsem já byla v 6. a on v 8. třídě. Vcelku jsme se spolu bavili, nebyl žádný problém.

  O rok později se mnou pomalu ale jistě začala cloumat puberta a líbili se mi snad všichni kluci, které jsem někde potkala nebo jen viděla. A na výtvarce se mi začal  líbit "on" a bylo to čím dál tím horší.

  O minulých prázdninách jsem to nevydržela a přiznala jsem se mu k tomu. Jelikož se, ale dost stydím a neumím o takových věcech "normálně" mluvit, tak jsem mu to řekla přes facebook. Byl dost překvapený, ale to jsem mohla čekat.

  V září odešel na střední školu a já ho každé odpoledne potkávám při své cestě na autobus. Vždy když ho vidím, tak se mi úplně rozbuší celé srdce. Párkrát jsme se zdravili, ale on chodí s ostatními kluky a ti se vždycky, když je míjím, začnou strašně nahlas smát. Nevím jestli se smějí kvůli tomu, že jim řekl, jak mu sedmačka, nyní osmačka, vyznala lásku. Je mi velmi nepříjemné kolem nich procházet.

  Někdy ho potkám s holkou, se kterou asi chodí. Naprosto mi to trhá srdce, když je vidím spolu.

  Od té doby se mi neozval a já se bojím, že jsem definitivně přišla o kamaráda.

  Autorka: (13 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  ElisHoli v něm napsala:

  Jsem podobný případ, ale známe se 3 roky.. Taky jsem mu to napsala na facebook.. on byl nedřív hrozně naštvanej, protože jsem mu řekla, že se to nestane.. ale ted se spolu zase bavíme, možná ještě víc.. a myslim, že se mu taky líbim, ale on nic nedělá... tak těžko říct.. :D

  Příspěvek z 13. prosince 2013 v 16:23.
  P-a-w-l-i-n-k-a v něm napsala:

  Možná je asi chyba v tom, že jim něco takového napíšeš přes facebook? Nemůžeš jen tak klukovi, který tě má za kámošku napsat, že ho miluješ. Chce to čas.

  Příspěvek z 12. prosince 2013 v 18:04.
  Matykule v něm napsala:

  Smutný27272727chápu tě..2727