Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak jsem doplatila na taháky

  vydáno  •  Škola a poznání · Učení
  Blíží se pololetí, ve školách se uzavírají známky a všichni se musí učit. To znám, sama to teď prožívám. Přišlo mi, že je toho nějak moc a tak jsem si po vánočních prázdninách začala psát taháky. Ale to jsem neměla dělat!

  taháky ve škole, © Profimedia.cz

  Jsem, myslím si, pilná a pečlivá žákyně. Učila jsem se vždycky na každý test. Ale teď jsem měla moc učení na přírodopis, chemii, češtinu a další předměty.

  Řekla jsem si, že přírodopis a dějepis se naučím a na všechno ostatní si napíšu tahák. První dva dny šly - proběhly klidně, nikdo na můj tahák nepřišel. Ale 4. den, kdy jsem opět použila tahák, si mě paní učitelka všimla.

  TEST

  Zjisti, zda jsou rodiče dobře připraveni na tvé vysvědčení. Test najdeš mezi kvízy - ZDE

  Nevěděla jsem, že si mě všimla. Další den jsem tahák vytáhla opět. Bohužel ale tatáž paní učitelka řekla vyučujícím, že jsem měla tahák v její hodině a ať si na mě dávají pozor.

  V češtině mě paní učitelka vůbec nesledovala, tak jsem si vytáhla "rádce pomocníčka" a už jsem psala. Jenže to jsem neměla. Paní učitelka si mě nevšímala schválně. Chtěla, abych ho vytáhla. Jen co jsem to udělala, hned se nade mnou zastavila a sebrala mi ho. V tu chvíli jsem pochopila, že se mnou bude zle.

  Z češtiny i dalších dvou předmětů budu mít kvůli opisování horší známku. Ještě navíc jako "bonus" mi k vysvědčení přibude třídní důtka. Teď se tedy raději učím. Další důtku bych mít nechtěla. Pokud vám můžu poradit, neopisujte, ať nedopadnete jako já. Byla jsem si moc jistá tím, že učitelky nic nevidí. Ale paní učitelky vás sledují, i když si myslíte, že ne.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (97)

  Příspěvek z 1. září 2010 v 18:38.
  Myšáček v něm napsal:

  Matematika

  To se mi jednou stalo, že jsme psali do školního sešitu a já jsem si vytáhla školní matiku, jelikož tam byli stejný příklady už udělaný¨..Tak jsem psala, psala a najednou ke mně jde úča..Tak jsem to rychle zandala, ale už mně viděla, tak to nemělo smysl.. Knihu mi sebrala a pak mi jí vrátila a byla trochu naštvaná, ale nic mi neudělala. Ale styděla jsem se, protože na mně všichni zírali a já mám pověst dobrýho žáka, takže.. Mno hrůza. Tahák už nikdy nebudu riskovat! 23

  Příspěvek z 30. června 2010 ve 13:35.
  Horse-BarushQa v něm napsala:

  Reakce na LiškaLíza:

  Zato ty nevypadáš že chodíš do školy :D

  Příspěvek z 28. dubna 2010 v 18:41.
  xider97 v něm napsal:

  tááááhakkkkkky

  to jsem měla pod lavici otevřenej sešit2121212121....dutku mi teda rozhodně nedala to je blbost maximálně za5 mně za to dala51111 a další den sem si to udělala znovu ale učitelka řekla:12PROJISTOTU ÚSTNĚ2727272727272727272727