Alíkovina

Jak jsem našel kamarády v Turecku, Kanadě i Španělsku

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Brouzdal jsem po netu a nudil se. Pak jsem ale narazil na super stránky, na kterých se zaregistrujete, najdete si kamaráda z jakékoliv země a potom si s ním můžete dopisovat.

Dopisy. Ilustrační foto., © Profimedia.cz

Neváhal jsem a hned jsem se zaregistroval. Stačí vyplnit pouze přezdívku a heslo - nemusíte psát žádné osobní údaje ani kontakty. Ty si pak vyměníte přes chat na těchto stránkách.

V sekci "search" (hledat) si můžete vybrat svého kamaráda na dopisování - z jaké země chcete, jakéhokoliv věku a zvolíte si i jakým jazykem s ním chcete komunikovat. Pak už jen stačí navázat kontakt.

Dopisuji si s kamarádkou z Turecka, Kanady a kamarádem ze Španělska. Po nějakém čase dopisování na internetu a když se trochu poznáte, můžete se domluvit i na posílání pohledů nebo dopisů (což je výborná příležitost pro sběratele známek a pohledů).

online kamarádi

Kamarády s ciziny si můžete najít na internetové stránce www.interpals.net

Zatím všichni lidé, které jsem na těchto stránkách potkal, jsou zaregistrovaní proto, aby si procvičili nějaký jazyk a našli si nové kamarády. Myslím si tedy, že jsou tyto stránky dost bezpečné (určitě více, než různé sociální sítě). Nejen že si najdete nové přátele, ale také si zábavnou formou skvěle procvičíte angličtinu. Proto tyto stránky mohu jen a jen doporučit!

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (28)

Příspěvek z 16. prosince 2010 v 8:16.
katka4 v něm napsala:

InterPals

Ano - je to opravdu 100 % Free - 100 % zadarmo. Je to výborná stránka, taky jsem tam zaregistrovaná. 4

Příspěvek z 7. října 2010 ve 14:29.
sara159 v něm napsal:

nwm

myslite ze je to zadarmo (registrace)??1414

Příspěvek z 2. října 2010 v 18:53.
Chval v něm napsal:

Opravdu. V části Step 1 to chce heslo mailu a ne to, co si člověk vymyslí.