Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak jsem propadla seriálům

  vydáno  •  Filmy

  Máte rádi seriály a hledáte nějaké další, nové, lepší? Chci popovídat o mně, o mém vztahu k seriálům a o tom, jaké mám nejraději.

  Filmová klapka, © VikiS

  Znáte ten pocit, když přijdete domů, odhodíte školní tašku na zem a běžíte do svého pokoje plní radosti, že se podíváte na další díl vašeho milovaného seriálu? Jestli ne, nezoufejte. Ještě před rokem jsem na tom byla podobně, seriály jsem nesledovala, moc mne nebraly. Proč s nimi taky ztrácet čas?

  Mým prvním seriálem, který mne opravdu pohltil, byl seriál sítě Netflix, jménem Stranger Things.

  Doporučila mi ho kamarádka, prý, že se mi bude líbit. Upřímně? Ne. Fakticky se mi do něj nechtělo. Nelákal mne, přišel mi divný a hlavou se mi honilo, co na něm vidí.

  ‚‚Pusť si to a nebudeš litovat,‘‘ řekla mi a já jen pokrčila rameny. Tak teda dobře.

  Pustila jsem si první díl a znuděně sledovala partičku hlučných dětí, jejich rodiče a sourozence. Vše bylo divný. Ale... pak to skončilo.

  Tehdy to asi celé začalo, když skončila první epizoda a já hned toužila, pustit si druhou. Seriál mne pohltil a začal mne bavit. Ani jsem se nenadála, a byl za mnou! První sezona (řada), druhá... vše uběhlo hrozně rychle. A já chtěla nějaký další, skvělý seriál... Nějaký podobný.

  S kamarádkou jsem si pak delší dobu nepsala, až po dlouhé době mi tedy doporučila můj Seriál č. 2, taktéž od Netflixu.

  Jmenoval se Anne with an E a já o něm nikdy nic neslyšela. Ale byl podle knihy Lucy Maud Montgomery, Anne from the Green Gables a tu jsem četla. Tak hurá na něj! A opět mne seriál nezklamal. Ba právě naopak, uchvátil mne, chytil za srdce, no zkrátka paráda.

  Ale... dokoukáno. Co teď? Povzdychla jsem si. Už nebyl nikdo, kdo by mi pomohl najít ten správný seriál. Tak co budu dělat?

  Ve škole jsem často slýchala o seriálu, jménem Riverdale. Ne, nechtělo se mi do toho. Nevím, jak je to v jiných školách, ale u mne ho sledují takové ty třídní „princezny“. Často jsem slýchala, že jsem nemožná, když ho odsuzuji, tak jsem si řekla, že je čas se na něj opravdu podívat a udělat si na něj názor. Seriál není špatný, ale vůbec mne nechytl. Dívám se na něj pořád, ale ne, není to to pravé ořechové.

  A tak jsem přestala a pustila si 13 Reason Why. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se do něj dostala, ale musím říct, že je parádní.

  Jak to máte se seriály vy? Odsuzujete je, nebo naopak zbožňujete? Doporučili byste mi nějaké vaše TOP?

  Budu ráda, když mi na vše napíšete svůj názor. Čaj, medvědi a seriály s vámi! $>

  Autorka:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 15. června 2019 v 11:41.
  buffy-forever v něm napsala:

  Já koukám z těchle jen na Riverdale..už fakt musím dokoukat to co mi chybí..ale ani 13RW ani Stranger Things mě nelákají..miluju třeba Teen Wolf nebo Veronicu Mars

  Příspěvek z 15. června 2019 v 9:26.
  magdička8 v něm napsal:

  Můj nejoblíbenější seriál je riverdale ale koukala jsem se i na stranger things a 13rw:-)