Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak jsem sklouznul do jezu

  vydáno  •  Tábory · Cestování · Volný čas venku

  Dnes vám povím, co se mi stalo na 3denním táboře u jezu, jestli bylo nějaké zranění, jak situace dopadla a mnoho dalšího. Více se dozvíte v článku...

  Jez, Žlutá plovárna, © mapio.net

  Tato událost se stala 11. června 2019 na Žluté plovárně, kam jsme si s ostatními dětmi a paní učitelkou udělali výlet. Bylo ráno, 8:00, a šli jsme se nasnídat a připravit na výlet. Cestou jsme museli překonat jez, ale pod dozorem učitelů jsme vše perfektně zvládli. Po hodině cesty se naše cesty s panem učitelem rozdělily, on se vrátil do tábora a my jsme s paní učitelkou pokračovali dále na plovárnu. Když jsme úspěšně došli na plovárnu, tak jsme se převlékli a šli do vody. Voda byla celkem studená, ale dalo se to zvládnout.

  Teď se vrhneme na tu část, která vás všechny jistě zajímá. Blízko místa, kde jsme se koupali, byl jez. Já jsem se rozhodl ten jez přejít na druhou stranu. Tak jsem šel, ale uprostřed cesty se mi smekly nohy a já jsem se dostal do spárů jezu. Držel jsem se, co mi síly stačily, a paní učitelka na mě křičela „Kubo?! Okamžitě pojď sem!“ Já jsem odpověděl: „Paní učitelko, já nemůžu, ten proud je strašně silný, pojďte mi raději někdo pomoct.“ Paní učitelka mi odpověděla: „Ale nekecej!“ Už jsem nemohl, a tak jsem se pustil, s domněnkou, že se mi něco stane a bude malér.

  Už jsem se blížil dolů a smiřoval se s tím, že se mi něco stane, nebo že odplavu někam daleko. Proud mě dopravil dolů, a tam jsem se potopil. Po chvíli mě už voda netáhla, tak se mi podařilo vylézt na kámen, voda byla tak 1,2 metru hluboká, takže to bylo jednoduché. Po chvíli do jezu skočily spolužačky a dole jedné uplavaly boty, které na druhé pláži paní lovila. Holkám jsem pomohl na kámen, společně jsme se dopravili nahoru a všechno skončilo bez úrazů a vše skončilo šťastně...

  To je vše z mého příběhu. Teď, když si ho tak pročítám, tak mě pobavila reakce paní učitelky, stejně jsme se tomu na táboře pak smáli. Děkuji vám, že jste to dočetli do konce, a budu se těšit na vaše příběhy z táborů.

  P. S. Paní byla tak hodná a spolužačce boty donesla, takže se neztratily. 8-D

  Související Alíkovina:

  Autor: (13 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 30. září 2020 v 6:16.
  mimi167 v něm napsal:

  Díky za všechna hodnocení 8-D

  Příspěvek z 28. září 2020 v 18:56.
  Lacko5 v něm napsal:

  Mě se článek líbil, 5 tlapek. ok

  Příspěvek z 26. září 2020 v 8:45.
  JáJá1 v něm napsal:

  Hezký článek 5 tlapek.