Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak jsem skoro vyhrál turnaj

  vydáno  •  Sport
  Jmenuji se Petr a už tři roky hraji tenis. Je to můj koníček a dokonce už mám i spoustu pohárů a medailí. Tréninky mám čtyřikrát týdně, někdy hodinu a někdy dvě. Skoro každy víkend jezdím na turnaje a teď se vám pokusím jeden z nich popsat.

  tenis, © AP

  Večer před turnajem nemůžu ani usnout, jak moc se těším. Pořád musím myslet na další den! Ráno se mi nechtělo vstávat, protože jsme museli vyrážet brzy. Vyčistil jsem si zuby, oblékl se do sportovního oblečení a nasnídal se. Pak jsme mohli vyrazit.

  Cesta na turnaj z Mostu do Duchcova byla celkem krátká. Pak mi táta poradil strategii, jak na soupeře - dříve jsem v Duchcově hrál, tak je skoro všechny znám a mám tam kamarády. Když jsme přijeli, se všemi jsem se přivítal a zaprezentoval se. Asi po 15 minutách jdeme losovat. Dnes jsem měl štěstí a vylosoval jsem si celkem slabou skupinu. Hned jsem šel hrát!

  Trošku jsem se bál, protože jsem nevěděl, jak tento kluk hraje. V první zápasu mi to moc nešlo, ale stejně jsem ho porazil. Pak jsem hrál ještě se třemi kluky a ty jsem také porazil. A pak přišlo finále! Měl jsem strach, protože jsem s tímto klukem už jednou prohrál.

  Zápas začal a já hrál skvěle. Dokonce jsem vedl 2:0! Nevím, co se pak stalo, ale začal jsem prohrávat. Lítostí, že jsem nakonec prohrál, jsem začal brečet. Ale nevadí, stejně jsem byl druhý - to je taky krásné umístění. Cestou domů jsem byl trochu smutný, protože jsem ho mohl porazit, ale snad někdy jindy...

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (4)

  Příspěvek z 24. dubna 2010 v 11:31.
  Májinta v něm napsala:

  Reakce na Convinka:

  no...já jsem taky brečela když jsme z basketem prohráli o jeden bod...to nasere.....3

  Příspěvek z 21. dubna 2010 v 17:18.
  Lenulinka71 v něm napsala:

  :)

  Pěkně napsaný.. tak přeju ať se ti i dál daří ;)

  Příspěvek z 20. dubna 2010 ve 22:25.
  Convinka v něm napsal:

  jj...

  kolik ti je že brečíš po nepovedenym zaápase? ale nadruhou stranu je vidět, že ti na tom záleží :]