Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak jsem začínala na YouTube

  vydáno  •  informatika
  Každý dneska kouká na YouTube. A v poslední době, tam přispívají i obyčejní lidé. Říká se jim YouTubeři. A zde je krátký text o tom, jak jsem na YouTube začala já.

  Ahoj všichni, právě čtete příspěvek od WolfgirlTV. Já na YouTube točím od ledna 2016, ale už mám 155 subs (odběratelů). Začala jsem točit Minecraft videa.

  Po asi 2-3 týdnech jsem měla už 10 odběratelů. Tak jsem natočila YouTube song. Po něm mi přibyli další odběratelé. Brzy jsem počtem odběratelů překonala celou naši třídu. Když jsem někdy v dubnu dosáhla 50 subs, tak jsem natočila další song. Originál songu za 50 subs už na YouTube není, protože měl špatnou kvalitu a navíc jsem ho zpívala jako nemocná. Songy mě začaly bavit, tak jsem natočila ještě Geometry Dash song a po nějaké době i TV song. Předtím jsem natočila ještě video Reklamy.

  Když jsem měla přibližně 83 subs, tak mi jeden kámoš poslal odkaz na video od Baxtrixe, který mě a mé video Reklamy pěkně urážel. Automaticky jsem mu dala dislike. Později si ze mě celá škola dělala srandu. Najednou jsem měla 107 odběrů. I tak jsem pořád točila dál a hatery jsem se snažila ignorovat. Ale nešlo to. Tak jsme spolu s mým nejlepším kámošem ddCZ začali některé hatery trollit. O jednom jsme natočili video. Hned se naštval, ale potom už komentáře nepsal. Během měsíce mi naskákalo asi 50 odběratelů. Taky jsem začala točit s ddCZ. Tyhle videa byly většinou oblíbenější. Momentálně mám pořád hatery, ale i fanoušky. Nedávno jsem ve škole měla menší autogramiádu. A třeba můj GD song se hodně chytil. Na YT pořád točím.

  Lidi, kašlete na hatery a točte taky! Mě to prostě baví. Tak se třeba podívejte na můj kanál a řekněte o mně spolužákům! Dokažte lidem, že zas tak hrozná nejsem. Tak ahoj!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 24. července 2019 v 8:40.
  číča800 v něm napsala:

  Tam asi bylo video

  Příspěvek z 24. července 2019 v 8:30.
  Verča-22 v něm napsala:

  lékařský: taky mi přijde, že tam něco chybí...

  lékařský v něm napsal:

  Vídíte to taky? Tu velikou mezeru v článku? Jako kdyby tam něco chybělo... 8-o