Alíkovina

Jak jsme byli v zoo Dvůr Králové nad Labem

vydáno  •  Cestování

Vánoční Zoologická zahrada, viděli jsme spoustu zvířat, užili si zábavu a dobře jsme se najedli v restauraci.

U slonů , © spořitelna123

V neděli 6.1.2019 jsme s rodiči a sestrou navštívili vánoční ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Za pěkného počasí jsme si udělali pěknou procházku po skoro prázdné zoologické. Zoologická byla v tuto dobu ještě vánočně vyzdobena. Svítící zvířata, na stromech ozdoby od dětí ze škol a školek. A při stmívání to bylo moc hezké, jak to bylo osvíceno.

I v zimním období jsme viděli spoustu zvířat ve venkovních výbězích. Zadařilo se nám vidět třeba slony, surikaty, antilopy, aj. Ve vnitřních pavilonech jsme pak viděli např. okapi, hrochy, opice - gorily a šimpanze, hady, ryby, krokodýla, želvy, aj.
Po cestě jsme si také pohladili malé kozy a oslíka :-) Nejprve jsem se trochu bál, ale nakonec jsem si je pohladil i já. Šli jsme také kolem lanové dráhy -centra. Prolézal jsem dráhu a připadal si jako ty opice, co jsem viděl:->

A když už jsem byl na tak pěkném výletě, tak jsem s taťkou zkoušel hledat nějaké kešky. Nakonec se nám podařila najít jedna, tu druhou už jsme nenašli. Takže jsme spojili příjemné s užitečným ;-)

A když jsme celou zoologickou zahradu prošli, čekala nás tečka v místní restauraci. Už jsme měli velkej hlad a začínala nám být i zima. Dokonce trochu sněžilo. Takže jsme se pořádně najedli a spokojeni s tím, co jsme viděli a zažili i v zimní ZOO, odjeli jsme spokojeně domů.

Musím říct, že se nám výlet povedl, prošli jsme se a byli jsme spolu jako rodina;-)

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 15. ledna v 11:49.
marbo1212 v něm napsala:

Pěkná fotka $>

Příspěvek z 14. ledna ve 20:22.
DžungaráčekChlupáček v něm napsala:

Super

Příspěvek z 14. ledna v 19:41.
Antonella9 v něm napsala:

Ano hezké