Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak na barevné vlasy

  vydáno  •  Volný čas doma · Krása
  Každou chvíli měním styl účesu a barvu. Napadlo mě o tom napsat článek, protože mám zrovna na hlavě ručník a pod ním hlavu, obarvenou tentokrát fialově. Chtěla bych vám poradit, jak nejlépe si obarvit vlasy.

  Barvení vlasů, © iDNES.cz

  Já používám k obarvení šampon a taky vám ho vřele doporučuji. Když si dáte barvu, totálně vám zničí vlasy a když začne odrůstat, je to hotové neštěstí. Pod barvou vám totiž začnou růst vlasy vaší původní barvy. Šampon je tedy výhodnější, protože ho můžete postupně smýt.

  První věc, kterou musíte udělat když vybíráte barvu, je podívat se na obal zezadu. Je tam napsáno, pro jaké vlasy je barva určená. Třeba pro plavou až středně hnědou a podobně. Musíte si vybrat tak, aby to odpovídalo vaší barvě vlasů, protože jinak vám to nechytne. Pečlivě si přečtěte návod a zkontrolujte, aby tam byl, protože uvnitř něho bývají zabalené rukavice. Ty se vám, myslím, budou taky hodit.

  No a doma už si jen namočíte vlasy, nasadíte rukavice a nanesete barvu. V návodu máte napsáno, kolik minut máte barvu na vlasech nechat. Doporučuji ji tam nechat asi tak o 5 minut déle, aby měla barva lepší působení. A když nanesete barvu, nezapomeňte si vlasy zamotat do ručníku a vzít si na sebe staré oblečení. Jinak budete místo vlasů barevní vy. Mně to chytlo a stejný úspěch přeji i vám!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (15)

  Příspěvek z 9. října 2009 v 17:02.
  Ranya v něm napsal:

  Reakce na Kadlitooo:

  Černá obvykle vypadá jak paruka, nedoporučuju.


  Ale hlavně... modrá, fialová a tak se strašně blbě shání, to není fér :F.

  Příspěvek z 9. září 2009 v 16:14.
  šandova v něm napsal:

  ¨..

  Já jsem byla včera u kadeřnice anechala jsem si udělat nový střih a k tomu modry proužky :D Udělala to fakt náááádherně aa jsem spokojená!!!1010

  Bajíček v něm napsal:

  Reakce na Kadlitooo:

  No to se máš já sice taky nejsme vůbec opálená ,ani nechci mám hnedý vlasy a slabounký takoví světle hnedý skoro blondatý melíry ,který nechci nechci a nechci škoda ,že je mám nikdy jsme je nechtěla chtěla jsme výdcky takvě hnedý a mám světle hnedý nebo černý by se mi taky líbili.No boužel ty světlý  melíry mám.