Alíkovina

Jak na nejlepší kamarádky

vydáno  •  Čtenáři píší Alíkoviny
Mám pro vás pár tipů, jak získat nebo si udržet svoji nejlepší kamarádku.

LOVEC STYLU: "Takhle nějak působí kamarádky, z nichž každá má úplně jiný styl. Záměrně jsem je vyfotila spolu, aby vynikl kontrast milovnice barev a milovnice tmavých tónů," popisuje atmosféru londýnského Shoreditch Eva Mazuchová. Kde se to nosí: Londýn, © Eva Mazuchová/www.czechoriginalfashion.cz

  • Tajemství

Tvoje kamarádka by ti měla vše říkat a ty jí taky. Nikomu neříkej její tajemství, která ona nechce, abys vyzradila. Vždy ji vyslechni a její problémy příliš nezlehčuj. Pokud to není nic vážného, říkat to nemusíš, ale pokud kamarádku například někdo šikanuje, řekni to.

  • Pište si

Jakmile se vrátíš ze školy, popadni mobil a napiš kamarádce. Nebuď u mobilu hodiny, ale tvá kámoška by měla vědět, že už jsi doma. Domluvte se, že půjdete třeba ven. Můžete si psát klidně i vtipy, rady, tajemství, srandy, přání, ale žádné drby.

  • Vymysli dárek

Jděte si koupit třeba řetízek se srdíčkem. Doma pak nalepte za sklíčko srdíčka fotku té druhé. Vždy vám to připomene vaše kamarádství.

  • Úžasné náramky

Nauč se plést náramky přátelství a dej jeden kamarádce. Potěší ji to a bude se chtít také něco takového naučit.

  • Párty

Když už víš, jak kamarádku rozveselit, zkus uspořádat párty. Můžete si přinést dobroty, jít na bazén, do zoo, hlavně se bavte.

  • Věrnost

Buďte si věrné. Velmi šikovný je také rituál pokrevních sester, ale je to nebezpečné, udělejte to jen symbolicky. Nakreslete prst a namalujte ho na červeno, otiskněte si svůj prst a vezměte špendlík. Nepíchejte se, jen se dotkněte špendlíkem prstu. Potom se s kamarádkou navzájem dotkněte svých prstů a proneste: „Kámošky navždy!“

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (7)

Příspěvek z 4. srpna 2018 v 8:05.
číča800 v něm napsala:

v partě jsme byli 3 a kluk odešel, takže jsme jen 2 holky a přidává se k nám další kluk.

Příspěvek z 3. srpna 2018 ve 21:18.
Šlaufová v něm napsala:

Super!!!$>
číča800: Taky v partě s klukama???

Příspěvek z 2. srpna 2018 v 15:19.
číča800 v něm napsala:

hezkéR^:-3:-):-)
já a moje BFF s fakt rozumíme: obě jsme zlobivé:-D
ale něco mně napadlo.
tak si kamarádku získáš nebo udržíš? to jsou spíš jen tipy co s kámoškou dělat. upoutávka moc neodpovídá