Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak pravděpodobně budou vypadat moje letní prázdniny v roce 2016

  vydáno  •  povídky
  Jako absolvent střední odborné školy mají moje letní prázdniny tři měsíce, a to červen, červenec a srpen. V tomto slohu chronologicky popíšu, jak budou vypadat pravděpodobně moje letní prázdniny.

  V Kolíně se koupe prima. Venkovní areál doplňuje velký vodní svět uvnitř. A když vám při plavání vyhládne, na zdejším jídle si (i podle testu reportéra MF DNES) pochutnáte., © MAFRA

  Jako absolvent střední odborné školy mají moje letní prázdniny tři měsíce, a to červen, červenec a srpen. V tomto slohu chronologicky popíšu, jak budou vypadat pravděpodobně moje letní prázdniny.

  Červen. V červnu jsem hned nastoupil na brigádu do Egstonu jako asistent manažera kvality a skladník. Mojí hlavní náplní práce bylo do strojů dávat jádra a černé součástky, vymotávat špatné cívky a foukat foukací pistolí na bedny. Dále jsem například ve firmě balil bedny, třídil jsem plata, kontroloval jsem kvalitu cívek, počítal zmetky, uklízel jsem a dělal další činnosti na patře, kde jsem pracoval. Mým šéfem byl pan vedoucí skladník Petr. Pokyny mi ale hlavně dával skladník Tomáš, který měl vztah se šéfem jako Sancho Panza a Don Quijote. Co se týče pracovních výhod, tak mzda nebyla hlavním lákadlem, ale zato zde byl příjemný pracovní kolektiv a práce sice byla poměrně těžká, ale nenadřel jsem se tak jako dělníci. Když padla, tak jsem šel domů, kde jsem hrál PC hry, a to Forge of Empires a Imperia online. Večer jsem se koukal na japonské anime.

  Červenec. V červenci začali skutečné prázdniny, a to jak kalendářní, tak i pocitové, protože jsem na brigádě skončil. V tomto měsíci jsem hrál počítačové hry a koukal se na novou sérii seriálu Simpsonovi. Taktéž jsem zhlédl poslední Naruto film pod názvem Last (poslední). Na konci července jsem jel s otcem za babičkou do Kolína. Tam jsem se svým otcem zhlédl památky Kolína, šel na kryté koupaliště a také jsme se vykoupali v rybníku jménem Peklo. Na konci měsíce jsem já a můj otec jeli domů.

  Srpen. Poslední měsíc letních prázdnin byl pro mě měsícem pracovním, jelikož jsem šel pracovat jako pokladní do Lidlu. Tam jsem dělal nejen pokladního, ale i jiné činnosti, jako například doplňování zboží, či dopékání pečiva. Doma jsem pokračoval ve studiu japonštiny (poznámka: Tento jazyk jsem se učil už dříve.) a na konci prázdnin jsem uměl celých 150 japonských slov. Tak takhle přibližně budou vypadat moje letní prázdniny.

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!