Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak se těším na vodu?

  vydáno  •  Prázdniny · Léto · Cestování · Sport

  V tomto článku se dozvíte, jak se vymyslelo, že pojedeme na vodu, a jak strašně se těším.

  Průvodní ilustrace nového příběhu Medvídka Pú jsou dílem Marka Burgesse a jsou inspirované původními kresbami E. H. Sheperda., © Disney

  JAK SE TĚŠÍM NA VODU?

  Jednou, když jsme byli na svatbě kamaráda mých rodičů, seděli jsme u stolu s rodinou mé nejlepší kamarádky a ještě s jednou rodinou, s kterou se dobře známe. Rodiče si povídali a nakonec někdo navrhl, že bychom mohli jet další rok na vodu. Já se od té doby strašně těším.

  Na vodě jsem byla jednou, a to jen na výletě se soustředěním, takže pouze jeden den, ale strašně se mi to líbilo. Jeli jsme z Českého Krumlova do Zlaté Koruny, takže jeden jez.

  Nejvíc se těším na to, že tam budeme skvělá parta, 3 mamky, 3 taťkové a 7 dětí (sestry 6 a 9 let, sestry 12 a 9 let a sestry 12,10 a 7 let, samé holky). Chtěli bychom jet na 3-4 dny. Napadlo mě, že my děti bychom si mohly vyrobit pirátské šátky, nebo je to blbost? Nebo mít každý den taneček jako rozcvičku, nebo je to taky blbost? Já fakt nevím, prosím pište nějaké rady. Já myslím, že je důležité vzít si teplé věci na spaní, plavky, opalovací krém, pokrývku a spoustu dalších věcí, ale teď si nevzpomenu.

  Myslím, že to bude super!!!!!!!

  Jestli jste vy byli někdy na vodě, tak mi prosím poraďte, co je třeba nutné si s sebou vzít, nebo co je úplně zbytečné, nebo jaký úsek na Vltavě je nejlepší. Nebo pište, jak bychom se mohli rozesadit na lodích, nebo jakékoliv jiné rady, které by se mohly hodit. Chtěla bych, aby to byla ta nejlepší voda na světě!!!

  Autorka: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (6)

  Příspěvek z 11. října 2018 ve 21:16.
  Tereza136 v něm napsala:

  Na vodě jsem byla třikrát se školou, dvakrát na Vltavě, jednou na Sázavě. Doporučuji Vltavu, Sázava je strašný volej. :D Splouvali jsme úsek Vyšší Brod - Boršov (s tím, že z Boršova jsme se vrátili zpět do Zlaté koruny vlakem a před Boršovem se musí přenášet jeden jez). Hlavní je asi opalovací krém a já doporučuji kraťasy, které zakryjí kolena. Na první úsek jsem si vzala krátké a za dvě hodiny...nic příjemného :D Nám toho dost zajistila škola, takže takhle nevím, co vše se sebou, ale doporučím ještě pořádný stan a oblečení dát ještě třeba do igelitky, první rok na Vltavě jsem ráno vstala a měla skoro všechno oblečení mokré. :D Jde taky dost o to, zda s vámi bude doprovodné vozidlo, nebo vše budete mít na lodích... :D Nechce se mi tady vše vypisovat, ale jestli chceš, napiš mi zprávu. :D

  Příspěvek z 9. října 2018 v 18:47.
  martinka8pejsek v něm napsala:

  díky za opravu

  Příspěvek z 9. října 2018 v 18:42.
  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Hezký článek, až na tu chybu...
  Jednou, když jsme byli na svatbě kamaráda mých rodičů, seděli jsme u stolu s rodinou mé nejlepší kamarádky a ještě s jednou rodinnou, s kterou se dobře známe. Rodiče si povídali a nakonec někdo navrhl, že bychom mohli jet další rok na vodu. Já se od té doby strašně těším.