Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak se vypořádat se šplhouny a diktátory

  vydáno  •  Škola a poznání · Šikana
  Stala se z vaší třídy šplhounská věž? Tak s tím zkuste něco udělat! Příběh, který vám budu vyprávět, se stal někomu, koho dobře znám - jsem to já sám...

  (ilustrační snímek), © MAFRA

  Zpočátku jsme byli celkem normální třída a mohlo to být navždy, kdyby nepřišlo několik takzvaných diktátorů. Byli to čtyři takoví týpci, o kterých se dočtete ve většině teenagerských časopisů.

  Jednoduše začali machrovat se svými mobilními udělátky a oblečením stylu "vyhrabej si z kontejneru" a většina lidí se (bohužel) hrnula k těm rádoby machýrkům jako stádo tupých ovcí.

  Nakonec se třída rozdělila na tři tábory. První patřil těm, kteří si šplhali u diktátorů (budu jim říkat kupříkladu Igor a Oto), druhý samotným diktátorům (opět kupříkladu Jára a Matěj) a třetí tábor tvořili asi tři lidé - já a moji dva nejvěrnější.

  Už už se náš malý odboj rozpadal, když přišla vytoužená 5. třída a rozdělení. Všichni samozvaní diktátoři se přesunuli do matematické třídy. S politováním musím říct, že odešel i jeden spolužák z mého tábora.

  Jinak nám náš plán dokonale vyšel a třída se tímto stmelila v pevný a nerozdělitelný spolek. Nikomu nevadil příchod dvou cizích žáků z vedlejšího města a oni sami byli rádi, že neměli žádný problém zapojit se k ostatním.

  Vše by bylo dokonalé, nebýt odchodu našeho milovaného učitele, kterého zastoupila paní učitelka, která není a nejspíš dlouho nebude, nijak zvlášť oblíbená. Sami vidíte, co vše se může stát, když jsou na světě správní lidé a dobré přátelství!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (20)

  Příspěvek z 10. března 2010 ve 14:27.
  Billíček v něm napsal:

  mno...

  Tenhle článek neni vůbec o ničem... a k těm diktátorům... musí bejt přece někdo kdo povede tu partičku dutejch ovcí ne?... prostě těch co nikdy nemaj vlastní názor...

  Příspěvek z 10. března 2010 ve 14:25.
  Billíček v něm napsal:

  mno...

  Příspěvek z 28. února 2010 v 18:05.
  Nicky-MileyCyrus v něm napsal:

  Blog!

  www.best-star-hollywood.blog.czAhoj zdravím všechny fanoušky Miley cyrus!Chceš vědět nejnovější novinky o miley?Jdi na muj web www.best-star-hollywood.blog.cz  a zjistíš co zrovna dneska Miley dělala kdo ji kde nafotil co vyšlo v jejeí kolekci a spoustu další!pokud se ti blog líbí mužeš zanechat komentář!A pořádat o přátelství blogu!(SB)Přečti si pravidla(v menu) a já ti dám vědět na tvuj blog!Blog je jen o Miley!Koukni a uvidíš!!Těším se na vás!10