Diskuze k Alíkovině
« Přejít na článekJak se vyznáš v autech?
Prodleva měsíc.
Příspěvek z 12. května ve 20:41.
Příspěvek z 12. května v 17:05.
Příspěvek z 11. května ve 23:04.
Jsem moc ráda, že se kvízu nebojí i holky
A když bude zájem, pokusím se o pokračování. Zrovna dneska jsem na cestě na oběd potkala jednu hodně zajímavou značku, která má ovšem název v logu... Vauxhall. Auto mělo anglickou registrační značku a světe div se, ono je to anglické auto
(I já se neustále učím.)
Příspěvek z 11. května ve 22:13.
Příspěvek z 11. května v 18:09.
Tak o 11. nemám tušení co to je, sic typ byl správný. :D
Já jsem klidně po pokračování. :D
Také by šlo i hádat podle částí auta, to bude teprve výzva. Podle, světel, tvarů a tak.
Příspěvek z 11. května v 16:26.
Začíná mne mrzet, že jsem nedala dvě anketní otázky - druhou na téma - chcete pokračování?
Příspěvek z 11. května v 15:58.
Příspěvek z 11. května v 15:35.
Příspěvek z 11. května ve 13:10.
Příspěvek z 11. května ve 12:25.
Příspěvek z 11. května v 10:41.
Příspěvek z 11. května v 9:11.
Příspěvek z 11. května v 8:11.
Příspěvek z 11. května v 7:38.

