Alík

  • Alíkoviny
  • Klubovna
  • Hry
  • Nástěnky
  • Soutěže
  • Vtipy
  • Poradna
  • Copak hledáme:
    Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
    Jsi tu poprvé?

    Diskuze k Alíkovině

    « Přejít na článek

    Jak se vyznáš v autech?

    Nový příspěvek do diskuze:

    Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

    Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

    Prodleva měsíc.
    Příspěvek z 12. května ve 20:41.
    Bumblebee v něm napsal:

    Jediná chyba a to u 11.

    Příspěvek z 12. května v 17:05.
    Ney v něm napsala:

    8/11 super kvíz :-)

    Příspěvek z 11. května ve 23:04.
    bokul v něm napsala:

    Jsem moc ráda, že se kvízu nebojí i holky :-) A když bude zájem, pokusím se o pokračování. Zrovna dneska jsem na cestě na oběd potkala jednu hodně zajímavou značku, která má ovšem název v logu... Vauxhall. Auto mělo anglickou registrační značku a světe div se, ono je to anglické auto :-) (I já se neustále učím.)

    Příspěvek z 11. května ve 22:13.
    Karol04 v něm napsala:

    Stejně jako Alpa, na číňany jsem marná ;-D
    11/12 super kvíz, chci pokračování :-3@)->-

    Příspěvek z 11. května v 18:09.
    Alpina v něm napsal:

    Tak o 11. nemám tušení co to je, sic typ byl správný. :D
    Já jsem klidně po pokračování. :D

    Také by šlo i hádat podle částí auta, to bude teprve výzva. Podle, světel, tvarů a tak.:-3

    Příspěvek z 11. května v 16:26.
    bokul v něm napsala:

    Začíná mne mrzet, že jsem nedala dvě anketní otázky - druhou na téma - chcete pokračování?

    Příspěvek z 11. května v 15:58.
    Googl v něm napsal:

    Já jsem dal všechny bez pomoci

    Příspěvek z 11. května v 15:35.
    Rybička32 v něm napsala:

    Já dala všechny kvůli kamošovy;-(

    Příspěvek z 11. května ve 13:10.
    Houmák v něm napsal:

    8, ale před rokem bych měl 2O:-)

    Příspěvek z 11. května ve 12:25.
    Králíček v něm napsala:

    12 bodů, skvělý kvíz!!
    Vyťápnu ti pět tlapek!
    ( existuje slovo vyťápnu?? )

    Příspěvek z 11. května v 10:41.
    Havířovák v něm napsal:

    Číňana jsem sice netrefil, ale ostatní jsem měl hned.:->

    Příspěvek z 11. května v 9:11.
    Romulus-Caesar v něm napsal:

    no 11. otázku jsem odhadl - ale dobře takže plný počet.... hezké

    Příspěvek z 11. května v 8:11.
    Klassa7 v něm napsala:

    Pěkný kvíz, 10 bodů

    Příspěvek z 11. května v 7:38.
    Metalistka v něm napsala:

    11 bodů