Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak si vyděláváte bodíky?

  vydáno  •  Co nového u mě! · Internet
  Jistě všichni víme, že na Alíkovi si můžete za bodíky vybrat něco z katalogu dárků. Já jsem si tam už vybral propisku iDNES za 3000 bodíků a jsem s ní velice spokojený. Přišla do 3 dnů. To bych ani nečekal. Ale je to jeden háček: jak si ty bodíky vyděláváte?

  Alík na bobech, © Alík

  Pořád třeba klikáte na kamarádi, dokud se vám nepřište 60 bodíků? Nebo normálně jdete na burzu, pokecáte v klubovně a už máte bodíky?

  Já se sám přiznám, že ja jenom klikám na kamarádi, dokud se mi prostě těch 60 bodíků nepřičte. Teď vlastně ani nevím na co šetřím. Ale buď na Alíkovy samolepky nebo něco jiného... Zrovna 4. 2. jsem měl narozeniny. Bylo mi už 12 a tak mne napadlo, když má někdo narozeniny, že by se mu mohlo přičíst aspoň tak 100 bodíků. Ten, kdo má narozeniny, tak mu to určitě udělá radost.

  Alik samolepkyA navíc mi Alíku přijde, že ceny v katalogu jsou moc drahé. Za obyčejnou propisku s logem 3000 bodíků? To je trochu blbý ne?

  Ale zase na druhou stranu: kdyby jsi to dal za pouhých třeba 50 bodíků, tak si to kupuje každý a na někoho, kdo nemá hodně bodíků by se třeba nedostalo. Ale navrhuji, že když má někdo narozeniny, tak aspoň pro radost či úsměv by se mu mohlo přičíst tak 130 bodíků! Mne by to udělalo velkou radost.

  Vizitka autora příspěvku na Alíkovi - Goood_shopík

  Co jsou to bodíky?

  Katalog dárků za bodíky

  Dotazy k fungování webu Alík.cz 

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (79)

  Kofolka-Niki v něm napsal:

  Bodíky za narozeniny ??

  Proč to třeba neudělat tak že při přihlašování by bylo datum narození povinným údajem a pak by se datum narození už nedalo změnit !!! (ale nějak by se to muselo udělat s dlouho přihlášenými uživateli www.alik.cz ). No ale jestli by to fungovalo to neim !1515

  PS : Užívejte si prázdniny 111
   

  Goood_shopík v něm napsal:

  asdf

  Lidi a myslíte že by to někoho bavilo kažždý den si měnit datum?A navíc alík má přece nějaký archív takže by mu bylo hneed nějaké divné že jednou měl narozeniny třeba 6.5 a další narozeniny měl třeba 7.5 nemyslíte?

  Příspěvek z 29. dubna 2009 ve 14:22.
  vercapritoky v něm napsal:

  bodíky

  ja nevim jak si vydelat bodíky511111111111111111111111111111111111111111111111111