Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak to bylo s předvánočním srazem v Praze

  vydáno  •  Volný čas venku
  Na předvánoční pondělí 23. 11. byl oznámen sraz v Praze, a to nejen na příslušné nástěnce, ale i článkem v Alíkovinách. Sraz byl na Náměstí Míru, ale protože se očekával déšť, tak tentokrát ne nahoře, ale dole v podchodu.

  Jako poznávací znamení byl stanoven čtverečkovaný papír s rozehranými piškvorkami, a kdo by nesehnal čtverečkovaný, tak linkovaný s nakreslenou květinou.

  Na místě srazu se nás sešlo 13, a to exíííínka, n_joy, 100%Myška, ,,Meg, Dyndula, Harry_Potter2, seel, pamela, pampy, pišišvorka, já, Alarik.. a také máma seela a pamely.

  Po krátké diskusi jsme se dohodli, že půjdeme do internetové čajovny. Ta je několik ulic od Náměstí Míru, takže je taková klidnější a méně frekventovaná než ta, ve které jsme několikrát byli předtím.

  Hlavním bodem programu pochopitelně bylo, že jsme poseděli a popovídali si, vždyť tam byli i tací, kteří se do té doby znali pouze přes internet. Nicméně někteří to nemohli vydržet a za chvíli si poposedli ke stolkům s počítači připojenými na internet. Při té příležitosti jsme tedy mohli být v kontaktu i s těmi, kteří původně ohlásili účast, ale pro nemoc nebo z jiných důvodů přijít nemohli. Několik fotek ze srazu najdete tady.

  Když jsme nějakou dobu poseděli a popovídali si, začalo se shromáždění postupně rozpouštět. V této souvislosti se sluší se omluvit za zpoždění tohoto článku. Při rozchodu se jeden účastník iniciativně nabídl, že článek napíše, nicméně za dva týdny zjistil, že to nezvládne.

  Ještě připomínám, že jestli se také budete chtít zúčastnit nějakého srazu v Praze, sledujte nástěnku Alíkovskej sraz Praha. Existují i nástěnky o jiných srazech, například v Mostě, v Jindřichově Hradci, ve slovenské Štrběnebo v Brně. V případě zájmu u účast na některém z takových srazů to napiště do příslušné nástěky, ať organizátor ví, že máte zájem. Při sjednávání srazu nezapomeňte na potřebná bezpečnostní opatření, abyste se místo s kamarády nesetkali s někým, kdo by vám mohl chtít ublížit.

  Tak se mějte, a případný další sraz si dobře užijte.

  Další zajímavé články:

  Autor:
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!