Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jak vyzrát na přijímačky?

  vydáno  •  Škola a poznání
  Když jsem já měla před přijímačkami, tak jsem se strašně bála. Myslela jsem si, že to vážně nemůžu udělat. Jedna moje kamarádka mi poradila, abych se vůbec nenervovala, že to potom půjde lépe. A tak jsem to zkusila, ale přesto jsem úplně klidná nebyla.

  Přijímací zkoušky na střední školy - Přijímačky na jihlavské gymnázium (21.4.2008), © Petr Lemberk

  Když jsem ale vzala do ruky pero a začala psát, najednou mi přišlo, že to není vůbec těžké, a stihla jsem všechny úlohy! O přestávce se holky sešly a začaly si povídat o tom, kolik toho měly špatně. To rozhodně nedělejte! Zbytečně vás to znervózní a při dalším testu si budete myslet, že nic neumíte.

  Co dělat den před příjímačkami? Hlavně už se neučte! Jedna moje kamarádka si myslela, že se ještě něco naučí. Chyba! Ona se učila až do půlnoci, ráno přišla na zkoušky a skoro tam usnula.

  Připravte si úplně všechny věci a jděte brzy spát. Ráno vstaňte včas a ještě jednou si zkontrolujte, že máte všechno. Na zkoušky jděte brzy, ideální je být tam asi čtvt hodiny před začátkem.

  Když se budete řídit těmito radami, tak se určitě dostanete. Já sem se dostala, přestože jsem se moc neučila. Držím vám palce!

  Autor:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (12)

  Příspěvek z 28. května 2009 v 15:33.
  Pupilesbien v něm napsal:

  bylo to jednoduche..

  Ja sem delala jenom prijimacky na biologii a w pohode..dostala sem se na stredni veterinarni skolu v trebici jupii!!!

  Příspěvek z 24. května 2009 v 18:14.
  E11 v něm napsal:

  mé přijímací zkoušky

  já jsem měla zkoušky tři dny za sebou. dostala jsem se pouze na dvě školy, na tu na kterou jsem psala zkoušky druhý den a na tu na kterou jsem psala zkoušky třetí den. jsem velice ráda, že jsem se dostala právě na tu školu na, na kterou jsem  chtěla

  Příspěvek z 23. května 2009 v 16:14.
  stepulinek v něm napsal:

  Já se na gimpl dostala.

  Ahoj já jsem se dostala sice jsem se učila, ale jenom dopoledne.Potom jsem už jen odpočívala.Ten článek je skvělej!!!212121