Diskuse k Alíkovině

« Přejít na článek

Jak zařídit ubikaci pro křečka

Nový příspěvek do diskuse:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 23. října ve 2:54.
amandamesa v něm napsala:

Nikdy bych uz nedala kapesnicky nikdy... Akorat si to narvaly do tvari rozmocilo se jim to a jen nadelalo skody...:-E radit davat kapesnik je nesmysl

Příspěvek z 22. října ve 21:54, upravený vzápětí.
Molly58 v něm napsala:

Jestli dáš nebo nedáš křečkovi do klece kapesníčky je tvá volba jsou dobré v chladnějších dnech kdy si je křeček nanosí do domku a zachumlá se v nich. Také se hodí je přidávat křeččím maminkám.;-)
Kapesníčky musí být neparfemované a natrhané na malé proužky.

Příspěvek z 22. října ve 20:51.
paratko2323 v něm napsala:

Ubikace je označení pro zařízení sloužící ke společnému ubytování velkého množství lidí. ... Ubikaci tvoří pokoje o větším počtu lůžek, kde nocují osoby vykonávající zpravidla společnou nebo stejnou činnost, tedy vojáci, brigádníci, táborníci, vodáci, lyžaři aj. Rovněž se tak nazývají klece určené pro chov zvířat v zajetí. - zdroj wikipedie

Jinak článek hezký. 5 tlapek.

Příspěvek z 22. října v 18:37.
Rapo v něm napsala:

A co je ta ubikace?

Příspěvek z 22. října v 10:06.
amandamesa v něm napsala:

Tak ten kapesnik bych teda vubec nedavala. Jinac pekne napsany

Příspěvek z 20. října v 17:47.
Myšoňka v něm napsala:

Nádherný a pravdivý článek! Sama křečka nemám, ale zato mám přečtených spoustu knih o chovu těchto tvorečků a jsem vždycky naprosto zdrcená z podmínek ve kterých některá individua křečky chovají... A přiznám se, že jsem tento článek otevírala se zatajeným dechem. Ale je skvělý! Informace správné a klec opravdu vzorově zařízená. Lidé, učte se! :)

Příspěvek z 20. října v 9:39.
Mari1 v něm napsala:

Ze zkušenosti s chovem křečků vím, že rádi koušou vše, co mohou. Pokud bude křeček v kleci, pak bych doporučila umístit klec do místnosti, kde se nespí. Budou klec neúspěšně kousat a to dělá dost hluk. ;-)

předchozí 1 další