Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jaký byl křest Ticha?

  vydáno  •  Kultura · Hudba
  V úterý 2. října 2007 se v pražském Lucerna music baru konal koncert a zároveň křest nového cédéčka Ewy Farné, které nese jméno Ticho. Oč jste vy, kteří jste nebyli mezi přítomnými šťastlivci, přišli? To vám prozradí zvláštní zpravodajka Alíka, všem dobře známá miškahrabalka.

  Křest CD Ticho., © Radkaa

  Vše začalo právě před vchodem do místa, kde se křest spojený s koncertem konal. Ukázali jste lístek a pak scházeli níž a níž až dolů do Lucerna music baru.

  Předtím jste si pravděpodobně odložili bundy a deštníky (v Praze ten den na několika místech slušně pršelo) do šatny a prohlédli si místo se suvenýry. Koupit jste si mohli třeba obě Ewina cédéčka, plakáty, odznaky, nebo cokoliv jiného.

  Samotný koncert začal něco málo po osmé hodině večer. Nebylo nijak nezvyklé potkat tam některou známou osobnost, Vlasta Horváth, Helena Zeťová nebo kdokoliv jiný se pohybovali mezi vámi jako ryby ve vodě. Všudypřítomní novináři fotili nejen Ewu, ale i tančící fanoušky v kotli.

  Ewa se uvedla novým hitem ze stejnojmenného alba – Ticho a během celého koncertu předvedla nejen hit jež ji proslavil – Měl´s mě vůbec rád, ale i Zapadlej krám, druhý singl z druhého alba – La la laj a spoustu dalších písniček z obou alb. Během písně Kočka na rozpálený střeše představila členy svojí kapely. Párkrát úplně zmizela z jeviště a seběhla dolů do zákulisí, aby se převlékla.

  Jak jsem již řekla, šlo hlavně o křest tohoto nového CD. Jeho kmotrou se stala Lucie Bílá, která si předtím s Ewou „střihla“ hit Láska je láska. Poté zlehka polila cédéčko šampaňským se slovy: „Polijte ho jenom trochu. To se nesmí zničit – Filip ho chce!!“ a ťukla si s Ewou špampaňškým, potom už jenom společně pózovaly fotografům.

  Toto se dělo někdy v první polovině koncertu. Publikum bylo potom už ve varu a koncert měl tu správnou atmosféru. Ewa si celou dobu koncert užívala a jela naplno. Na konci si ji publikum vypískalo zpět a ona ještě jednou zazpívala singl Ticho.

  Určitě si všichni fanoušci koncert užili a budou na něj ještě dlouho se slzou v oku vzpomínat. :o)

  Autor: (8 let)

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (0)

  O tomto článku zatím nikdo nediskutuje. Buď první!