Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jaký byl můj Silvestr

  vydáno

  Každý si Silvestr užil po svém. Hodně lidí asi mělo chlebíčky a rychlé špunty.
  Já jsem ale zažila zážitek, na který nezapomenu. Tak si ho pojďme přečíst.

  Silvestrovský ohňostroj, © Pralinka2

  Každý má nějaký zážitek ze Silvestra, já jsem se například skoro znovu narodila. Bylo to takhle:

  Byly jsme spolu s mojí nejlepší kamarádkou na procházce, a když jsme se vrátily zpátky, byly jsme hodně unavené. Tak jsme se najedly, vzaly plavky a vlezly do vířivky.

  Teď si možná říkáte: „Co by se tak mohlo stát?“ Kamarádka tam dala pěnu s pomerančem a brusinkami. Věděla jsem, že mám na brusinky alergii, ale nechtěla jsem kamarádku nervovat. „Přece tu pěnu nespolknu,“ říkala jsem si. Ale samozřejmě jsem ji spolkla. Házely jsme totiž tu pěnu po sobě a já už ji měla i v puse. Začala jsem se dusit. Běžela jsem k umyvadlu. Kamarádka už chtěla volat 155.
  A najednou to přestalo, krk už jsem neměla napuchlý a stačilo si jenom stříkat do pusy studenou vodu. Kamarádka mi najednou řekla: „Víš, že jsi mohla být mrtvá?!“ a v tu chvíli jsem si to uvědomila. Takže moc Ti děkuju, vodo. Určitě si z toho vezměte ponaučení, že se nemá nezodpovědně zacházet se životem. V podstatě jsem se nemusela dožít dalšího roku a to by určitě z Vás nikdo nechtěl.

  Konec Silvestru jsme obě strávily tím, že jsme se tu pěnu snažily uklidit. Takže jsme ji házely do záchodu a do umyvadla. Jako třešnička na dortu bylo to, že se nám skoro nepodařilo vyndat špunt. Když ho kamarádka vytahovala, zlomila si tři nehty. Takže svůj čas na relax jsme strávily uklízením.

  Zpětně chci kamarádce poděkovat za to, jak se zachovala. Zbytek už probíhal normálně. Koukaly jsme na ohňostroje a povídaly jsme si. I když jsem z toho, co se všechno mohlo stát, pořád ještě vystrašená. Na Silvestr jsem nezanevřela. Myslím, že se moc povedl. Protože kdo může říct, že se na Silvestra skoro udusil a vlastně může téměř slavit druhé narozeniny? No, já jo.

  Doufám, že jste měli poklidnější Silvestr a přeji Vám hodně štěstí do roku 2018.

  Autorka: (12 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (9)

  Příspěvek z 15. května 2018 ve 14:27.
  Sianna v něm napsala:

  PrI má článek. Cz

  Příspěvek z 4. dubna 2018 v 15:23.
  Limetka13 v něm napsala:

  Den to byl dost zajimavy a nejvetsi ironii je to ze to bylo na silvestra

  Příspěvek z 9. února 2018 ve 13:52.
  Andílek019 v něm napsala:

  Jsem ráda, že se nic víc nedělo, to byl teda den co? Pěkný článek!;-)