Alíkovina

Jarní prázdniny - na hory nejedu, ale užívám si je!

vydáno  •  Volný čas venku · Počasí · Čtenáři píší Alíkoviny · Prázdniny · Zima · Jaro
Jistě máte, nebo jste možná už i měli, jarní prázdniny. Doufám, že si je užíváte - já si je tedy užívám velice! Můžete být u babičky, u tety... a samozřejmě i doma a všude možně, kde se jen dá.

Děti si užívají sněhu - lyžování v skiareálu Hluboká u Trhové Kamenice., © MAFA

Já sem jak u tety, tak i u babičky, protože u babičky bydlí moje dvě tety se sestřenicí a bratranci. No zkrátka je tu velice dobře a taky je tu legrace. A nejvíce se těším na to, že se už blíží jaro. Už se nemůžu dočkat a myslím si, že nejsem jediná. Někdo samozřejmě jaro mít rád nemusí, ale myslím, že ho mají rádi skoro všichni.

Já třeba nemám ráda zimu, protože jsou většinou chřipky a různé nemoci a musíme se teple oblékat. A také se dá špatně chodit, když jsou namrzlé chodníky. Ale zase když se třeba bobuje, sáňkuje, lyžuje nebo bruslí, je to zábava a navíc se u toho zahřejeme. Zato v létě se už otepluje, jezdí se k mořím a je nám horko až až.

O jarních prázdninách určitě mnoho dětí vyráží na hory. Já bohužel nejedu. Těm, co jedou, nebo už tam jsou, přeji, ať si to velice užijí. Na horách je neskutečně krásně. Já jsem na horách byla mnohokrát a musím říct, že jsem si to vždy užila. Těm, kteří na horách nikdy nebyli, přeji, aby se tam brzy podívali - je to úžasný zážitek.

Přeji vám překrásné a úžasné jarní prázdniny!

Vizitka autorky článku na Alíkovi sabinka1997

Další zajímavé články:

Autor:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (5)

Příspěvek z 8. března 2009 ve 20:27.
BlackLucy v něm napsal:

Reakce na Xénie1999:

heh a já slyšela že má zase brzo sněžit haha (u nás na moravě) :-)

Příspěvek z 7. března 2009 v 16:04.
fill-1256 v něm napsal:

Reakce na fill-1256:

Oprava:ale jsem SE nenudil425

Příspěvek z 7. března 2009 v 16:02.
fill-1256 v něm napsal:

Jarný prázdniny

Já jsem byl  sice doma ale jsem nenudil425Já se taky už moc tešim na JARO116