Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jarní sraz Alíka v Berouně

  vydáno  •  Srazy Alíka

  4. května se uskutečnil sraz Alíka, tentokrát ve městě Beroun. Organizovala jsem ho já, číča800. Jak jsme si to užili a co jsme dělali, se dozvíte právě tady.

  Na rozhledně, © majdula2000

  Sraz byl v 10:00 v nádražní hale. Odtamtud jsme ale vycházeli o asi čtvrt hodiny později, vlak jednoho uživatele měl zpoždění. Já, majdula2000, lékařský a AdriankaRůže jsme ho vyhlíželi, a přitom lezli na zábradlí :-D

  Když přijel, šli jsme tedy k hlavnímu bodu srazu - městské medvědárium. Cestou tam jsme se museli prodírat davem, byly totiž hrnčířské trhy. Ale nikdo se naštěstí neztratilO:-)

  Když jsme tam došli, už nás čekal Fillipino a jeho sestra vikiliky, za chvíli dorazilo i vedení Alíka, –MM– a Ouřada. Když jsme tedy byli kompletní, mohli jsme si udělat skupinovou fotku s pozadím medvědího výběhu. Jeden medvěd už byl venku, tak jsme si ho prohlíželi. Já už si dala palačinku. Potom si dětští účastníci srazu šli hrát na hřiště. Ve 12 hodin medvědy krmili, tak jsme se na to šli podívat.

  Po asi hodině a půl u medvědů si i ostatní dali palačinku, měli na výběr ze sladkých i slaných. Když všichni dojedli, mohli jsme se přemístit na rozhlednu, která je od medvědů jen pár metrů.

  Nahoře na rozhledně dost foukalo, někteří (noo, včetně mě), chtěli dolů hodit své poznávací znamení, kterým byl v tomto případě plyšový medvěd, nebo medvěd nakreslený. Nakonec nikdo nic dolů nehodil. A prohlídli jsme si celý Beroun z výšky. Také se dost fotilo. Majdula2000 si chtěla sednout na zábradlí, a všichni se báli že spadne;-D.

  Na rozhledně - číča a lékařský, © číča800

  Výhled z rozhledny na Beroun, © číča800

  Po rozhledně jsme šli do Městského muzea. Nejprve na dvůr muzea, kde probíhala ukázka starých řemesel. Většina lidí ale spíš blbla, nechala se nosit nebo točit jinými účastníky (AdriankaRůže) nebo si schovávala věci (já). Také jsme si povídali.

  Následoval poslední bod srazu - vnitřek muzea. Tam měli výstavu různých věcí, třeba kamenů, nebo vycpané ptáky. To lékařský neodolal a musel si vyfotit kosa:-D;-D
  Nebo stará, hrozně vysoká kola. Většina lidí nechápala, jak na tom někdo mohl jezdit.
  A když jsme si všechno prohlédli, zase jsme šli.

  Obří kola, © číča800

  Exponáty v muzeu , © číča800

  Ačkoli původně byla v plánu prohlídka trhů, usoudili jsme, že tam nepůjdeme. Byl tam strašný nával a bylo by těžké zůstat u sebe. Tak jsme si ještě nějakou dobu před muzeem povídali, především o Alíkovi. :D

  A tím sraz končil. Já myslím, že se celkem povedl, celou dobu byla pohodová atmosféra a žádné „zádrhely“ nenastaly. Kdo se účastnil, ať do komentářů napíše, jak se mi organizace vydařila a jak se mu tam líbilo. Díky moc vám všem, kteří jste dorazili: Já číča800, lékařský, AdriankaRůže, –MM–, Ouřada, Pralinka2, majdula2000, on1, Fillipino, vikiliky, Alík a na chvilku se ukázala MinaHoshi. A pak nějaké doprovody.

  Autorka: (10 let)
  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (11)

  Příspěvek z 18. srpna 2019 v 19:11.
  Antonella9 v něm napsala:

  juj promiň já jsem to přehlídla;-D

  Příspěvek z 9. května 2019 ve 20:30.
  majdula2000 v něm napsala:

  Máš to v tom článku, možná by nebylo špatné si ho projít, než se zeptáš.;-):-D
  Díky moc vám všem, kteří jste dorazili: Já číča800, lékařský, AdriankaRůže, –MM–, Ouřada, Pralinka2, majdula2000, on1, Fillipino, vikiliky, Alík a na chvilku se ukázala MinaHoshi. A pak nějaké doprovody.

  Příspěvek z 9. května 2019 v 19:54.
  Antonella9 v něm napsala:

  R^ a kdo tam všechno byl