Alíkovina

Jaro je za dveřmi. Nejvíc se těším na rozkvetlý záhon a rybaření

vydáno  •  Volný čas venku
Konečně jaro! Asi každý se těšil, až teta zima odejde a přijde jaro. Já jsem se těšila moc - ta zima byla letos nějak moc velká. U nás v kraji okurek a vína rozkvetly sněženky docela brzo a začaly kvést některé stromky.

© Radkaa

Také nám nějací zajíci okousali stromky a zničili skoro celou zahradu. Už ani sníh u nás není - jenom pár malých kopečků, co zbyly a ještě neroztály.

Já jsem si na zahradě založila květinovou zahrádku, jako každé jaro. Vysázela jsem narcisy, tulipány, růže, muškáty a další květiny. Mám štěstí, že máme skleník, protože už jsem se mé nové zahrádky nemohla dočkat. A konečně si půjdu zarybařit! Vždycky chytám samé okouny a málokdy přijde kapr nebo štika.

Jaro je pro mě také čas, kdy se scházím se svou partou a vymýšlíme další věci, co bychom mohli udělat - například co bychom vyrobili. Třeba společnou zahrádku nebo veliké akvárium. Loni jsme si udělali rybářskou soutěž a soutěž o nejlepší zvířata. Zvířata jsme si mohli i vypůjčit, nebo si vzít nějaké známé toulavé.

Hodně se těším, až pojedu o velkých prázdninách do Anglie. Teď jsem k nim o kousek blíž! Také zkusím najít svoji kočku, která se nám přes zimu zatoulala. Na jaro se už zkrátka moc těším!

Autorka:

Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (2)

Příspěvek z 8. června 2010 v 18:13.
janča001 v něm napsal:

ahoj

jj.. já taky.. sice jsem holka ... ale taky ráda rybařím4

Příspěvek z 18. března 2010 ve 20:37.
vojtaš77 v něm napsal:

vojtaš77

rybaření je good taky rybařim 4