Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Je to kluk pro mě?

  vydáno  •  Povídky
  Mnou a mou fantazií napsaný příběh na dlouhé pokračování. Byla bych ráda za hodnocení. Pro pokračování piš mně. Ráda pošlu na email. Díky!

  Taneční trolejbus v Pardubicích., © MAFRA

  Je možné, abych já /hnědovlasá holka s brýlemi a s nejlepším prospěchem/ měla něco s nejhezčím klukem na celé škole? Můj sen se mi splní, když mi cvičitelka řekne na hodině tance, že mám tancovat s ním, nejhezčím klukem. Poznáváme se a tančíme spolu. Některé holky mi závidí a pomlouvají Thomase, že tančí s takovou „škaredou“. Já si jich nevšímám a jejich přitroublé nadávky ignoruji.

  Je možné, aby mezi námi vzniklo i něco víc, než jen přátelství a partnerské tancování? Má nejlepší kamarádka Alexis, mi závidí. Časem se z ní nestává nic víc, než jen závistivá holka, která mi jen škodí. Také by s ním chtěla tancovat a kamarádit se s ním, protože stejně jako já o tom snila od té doby, co ho uviděla. Snaží se mi můj vztah s Thomasem, který začíná přerůstat v něco vážnějšího překazit. Ale já jí to nedovolím!

  Mou vášní jsou latinsko-americké tance a tango, kterým se věnuji již nespočet let. Když jsem otevřela dveře k tělocvičně, kde měla za půl hodiny probíhat hodina latinsko-amerických tanců, na které jsem chodila, na tváři se mi rozjasnil úsměv. Uviděla jsem totiž nejkrásnějšího kluka z celé Smithovy střední, kam jsem chodila. Mým snem je být jeho partnerkou, ale předpokládám, že s holkou, jako jsem já, nikdy nic mít nebude. Sice nejsem zas až tak ošklivá, ale on má na víc, než se plahočit se se mnou. Každá holka by ho chtěla považovat za svého partnera, včetně mě.

  Ať je to Clare Goul, šprtka z 2.ročníku, nebo ať už je to má nejlepší kamarádka Alexis. Takovému štěstí, považovat ho za svého partnera, se dostalo Milly Wildmoon, nejkrásnější holce na celé střední. Když jsem je spatřila, jak se na chodbě Smithovy střední líbají, div jsem ji nezabila. Ale když jste holka jako já, musíte se smířit s tím, že Thomas, nejhezčí kluk, nikdy nebude váš partner.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (2)

  Příspěvek z 30. října 2016 v 7:47.
  radimf v něm napsala:

  Reakce na fyrefli:

  souhlasím! 4

  Příspěvek z 19. října 2016 v 7:02.
  fyrefli v něm napsala:

  hezký

  je to moc hezký a super povídka kdyby to byla kniha tak si ji 100% koupím máš fakt talent