Alíkovina

Je to podfuk, alebo pravda?

vydáno  •  Co nového u mě!
Zajík: „Je to super, ale preco su tu take napisane veci, ked nie je nikde napisane, ze kto ten darcek dostane? Ja som to uz hladala na celej tejto stranke a nikde po vytazovi ani stopy! Chcela by som vediet, kde to je napisane a ci je to vobec pravda. Kamaratka mi napisala, ze to nie je pravda a nikto nic nedostane. Tak co je pravda? Chcem to vediet." Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí, že je to pravda. Protože mi také velmi často píšete do Alíkovské pošty, rozhodl jsem se vám odpovědět touto cestou. Dozvíte se, jak je to s těmi přáníčky, která jste psali Ježíškovi/Alíkovi.

Alík u počítače, © Alík

Je to velmi podobné jako v loňském roce. Prostě Vánoce jsou už skoro za dveřmi, ale… Stejně jako musíte být trpěliví a vyčkávat na Štědrý den, ani já nemohu předbíhat vánoční čas. Jméno toho, komu splním jeho přání, se tady na stránkách dozvíte, stejně jako loni, až 22. prosince! Přáníček jste napsali opravdu hodně a tak mi chvilku trvá, než si je všechna pročtu. Děkuji za trpělivost!

Loni jsem splnil přání Dominice Štrbové (více se dozvíš ZDE), která toužila po velikém slovníku angličtiny. Nadělil jsem jí rovnou dva – anglicko-český a česko-anglický. Byly to ty největší slovníky, které jsem v knihkupectví objevil.

Loni jste navrhovali, že by bylo lepší než splnit jednomu z vás větší přání, splnit nějaká menší přání více kamarádům. Ale přesto jsem se i letos rozhodl, že pomůžu splnit zase jedno větší přání.

Jak ten dárek dostaneme???

Vorlová: Milí Alíku já jsem si to důkladně přečetla, ale není tam napsáno, jak nám ten dárek pošleš. Jestli poštou nebo si proto někam máme dojet a nebo jestli nám to rovnou dovezeš domů!?!?!?!?!?!?!?!?!

Toho z vás, kde letos dárek dostane, budu kontaktovat na telefon či mail, který jste uvedli. Bohužel, mnoho z vás nečetlo pozorně a svá přáníčka jste psali pod článek, kam je možné přidávat názory. Ale pro přáníčka byl zvláštní formulář. Kdo byl tedy nepozorný, už teď ví, že nemůže být mezi vybranými.


Těším se na Vánoce!!!

  • tina Já se těším hlavně na to až budeme dělat cukroví,a taky se těším na to až si budeme rozbalovat dárky moc se těším.
  • Sesi: Milý Ježíšku, přála bych si pro brněnské útulky zásoby krmiva pro pejsky a kočičky na celý rok a pro sebe nejlépe notebook nebo multifunkční tiskárnu, přeju krásné Vánoce plné radosti a štěstí.
  • Kattie: Já se mooooooooooooooooooooooc těším na Vánoce hlavně na to jak to tam bude hezky uklizené, navoněné jehličím atd., taky na cukroví se těším.
  • €Ł!S:-* Mám vánoce hodně moc ráda. Napsala jsem taky dopis Ježíškovi. Chodím na Alíka pořád. Mám tě hrozně moc ráda a přeji ti abys dostal kabátek, který si moc přeješ a taky jsi ho napsal jako dopis Ježíškovi…
  • Jiřina: Vánoční svátky a prázdniny mají hodně výhod třeba že jsme s rodinou po hromadě a že nemusíme o vánocích chodit do školy a jen se učit. Také je nejlepší den 24. prosince vždycky se těším na dárky a také na to jakou z nich budu mít radost.

Já se taky těším!

Alík: Já už se taky moc těším na Vánoce. Podívám se na nějaké pohádky, doufám, že si aspoň trochu zadovádím na sněhu. A určitě se rád proběhnu po vánočně vyzdobeném městě. Trošku jsem se dnes toulal po Praze a byl jsem potěšen kolik je všude světýlek, jak krásně barevný a velký je strom na Staroměstském náměstí. A těch vůní a dobrot! Pečené kaštany, skořice, v které se obaluje staročeský trdelník, pečené klobásky... A co u vás? Taky máte vánoční trhy? A jak vypadá vánoční výzdoba vašeho města? Líbí se vám?
Autor: (7 let)
» přejít do diskuse

Diskuse k článku  (3)

Příspěvek z 11. prosince 2008 v 19:47.
N1905 v něm napsal:

Aliku mam te moc rada

Aliku ses moc hodny. a hezky pejsek. mas taky rad vanoce?24ahoj

Příspěvek z 20. listopadu 2008 v 11:27.
makaronek1000 v něm napsal:

The Sims 2

The Sims 2 je nejlepší hra
10

Příspěvek z 21. října 2008 ve 13:52.
tecna v něm napsala:

alíku si skvělý pejsánek!!!

ty si tak hodný pejsek!16