Diskuse k Alíkovině

« Přejít na článek

Je tohle vůbec kamarádství?!

Nový příspěvek do diskuse:

Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.

Příspěvek z 8. května v 8:07.
Jinny v něm napsala:

Chci jenom říct , že jsme se zase začaly bavit sice si každá žije svoje, ale jednou za čas se potkáme pokecáme atd. Jsem za to ráda.:-)

Příspěvek z 19. března ve 2:46.
majacos v něm napsala:

Výjimečně souhlasím s lékařským. Přátelství s někým, kdo mění školu kvůli tomu, že se nedokáže přizpůsobit režimu (zrovna teda úkoly do sešitu mi přijdou směšný. já sama učím a taky si trvám na tom, aby bylo vše pohromadě v sešitě), není asi žádná výhra. Neboj, kamarádek ještě plno přijde a zase odejde. Všechny kamarádky ze základky a ze střední už skoro ani neznám. Stýkám se jen s jednou z vysoké, ale také máme každá svůj život trochu jinde. V každém kolektivu, ve škole, v práci nebo na nějaké volnočasové aktivitě se setkáš s různými lidmi. Jen málokdo ale zůstane navždy přítelem. Proto většinou říkám, že jsem šťastná, že mám 3 sourozence. Ty jsou totiž až do smrti :-)

Příspěvek z 17. března ve 12:15.
Fandíček18 v něm napsala:

Tento pocit znám sama jsem ho zažila :(

Příspěvek z 8. března ve 13:14.
tomato v něm napsal:

Velice dobré zpracování!;-)

Příspěvek z 8. března v 10:37.
BakerStreet v něm napsala:

Hezký příběh. Připomíná mi to příběh naší základky. Slibovali jsme si, že i po ukončení deváté třídy se budeme scházet. Takové ty řeči NAVŽDY SPOLU. V polovině prváku jsem napsala do naší společné skupiny na Facebooku, zda bychom se nesešli - třeba na rychlý pokec do cukrárny, či pizzerie. Tři dívky zareagovaly pouze výsměchem smajlíků, třetí však odepsala: Nač se scházet, když existují komunikační aplikace... Tím vše skončilo. Mrzí mě to, protože roky v 9.B byly těmi nejlepšími...$>

Příspěvek z 8. března v 8:03.
lékařský v něm napsal:

Je možná dobře, že se s tebou přestala kamarádit, když se dokázala urazit kvůli maličkosti. Co kdyby to stejné bylo mezi vámi dvěma a ne mezi paní učitelkou a jí.

Jinak by si měla uvědomit, že paní učitelka se vás snaží něco naučit a myslí to dobře. Možná si myslela že když jí uzná úkol na papíře tak začnou všichni nosit úkoly na papíře. Učitelku prostě může uhodit i malá změna protože toho má dost na práci. Možná si neuvědomila že nemá sešit do kterého to měla napsat.

Ale skutečně někdy chyba učitelů je, že nedokážou ocenit tu snahu. Třeba u nás ve třídě, když jsme psali test tak jsme měli napsat deset sloves v angličtině ve třech tvarech. Když jsem napsal to jedno sloveso ve dvou tvarech, tak mi to učitel jednoduše neuznal. :-|

Příspěvek z 8. března v 7:13.
Rézi9 v něm napsala:

Krásný článek.Ale spíš mi to připadá jako vymyšlený příběh

Příspěvek z 8. března v 6:49.
hamanama v něm napsala:

Nevím, něco mi na tom nehraje, určitě to nebylo jen kvůli jednomu domácímu úkolu na papíře.

předchozí 1 další