Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Diskuse k Alíkovině

  « Přejít na článek

  Jídlo dne

  Nový příspěvek do diskuse:

  Přispívat mohou jen přihlášení uživatelé.

  Pokud máš účet, přihlas se, pokud ne, můžeš si účet založit.

  Příspěvek z 9. února 2018 ve 13:40.
  Andílek019 v něm napsala:

  fyrefli, pokud opravdu jíš jen dvakrát denně a to až oběd nebo večeři, nedivila bych se , že nesnídáš. Tvůj stravovací návyk je špatný. Ty by jsi měla jíst 5krát-6krát denně a jestli jíš jen dvakrát tak se nad tím zamysli. Nevím kolik toho při těch dvou chodech sníš, ale na tom kolik toho je a co to je, záleží dost. Nemáme za úkol se přejídat, chceme být zdraví, máme jíst ale víckrát a menší porce. Ostatně záleží také na aktivitě - pohybu. Také kolik máš let a jakého jsi pohlaví. V takovém věku máme být rozumní a jíst jak bychom měli. Já osobně nejím ani sladkosti, cukr a tuky si hlídám, je to těžké aby to rodina chápala, nechápou to, ale říkám jim že jíst zdravě chci už asi rok, když potom máma koupí na svačinu koláček, tak jsem plná nenávisti.Ale to už je jedno, jsem zase extrém a mám kvůli tomu všemu deprese, proto se tím vším tak zabývám.

  Příspěvek z 10. srpna 2017 v 15:53.
  fyrefli v něm napsala:

  Já jím vždycky až oběd nebo večeři.

  Příspěvek z 10. srpna 2017 v 11:37.
  Andílek019 v něm napsala:

  Holky zařiďte se podle sebe, je to přece jen vaše věc a nikdo jiný to nemůže změnit, snídaně je opravdu základem dne, ale pokud někomu nevyhovuje nedá se nic dělat. O to se má právě snídat nějakou tu dobu po vzbuzení, protože ani já tak brzo hlad nemám.

  Příspěvek z 9. srpna 2017 ve 22:11.
  AnezkaB v něm napsala:

  viky-10 - taky nesnídám a žiju:-)
  Někomu to vyhovuje, někomu prostě ne.

  Příspěvek z 9. srpna 2017 v 19:28.
  dennisvet v něm napsal:

  Je to základ dne.

  Příspěvek z 9. srpna 2017 v 15:49.
  viky-10 v něm napsala:

  né já to myslela vážně

  Příspěvek z 9. srpna 2017 v 11:44.
  tlapka44 v něm napsala:

  @)->-

  viky-10 v něm napsala:

  já nesnídám nevím proč je to tak důležitý

  Andílek019 v něm napsala:

  Děkuju a jejda VeverkaČiperka123:-D:-D

  džüngaRáčekChlupäček v něm napsala:

  To je pěkné

  VeverkaČiperka123 v něm napsala:

  Hlavní vchod k obědu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

  Nicík v něm napsala:

  Souhlasim s tim,ze snidane je nejdulezitejsi jidlo dne

  AnezkaB v něm napsala:

  Já nesnídám. Ráno prostě jíst nemůžu. V těch sedm ráno e k tomu nedokopu. A když v tu hodinu něco sním, je mi pak prostě blbě od žaludku, takže se o to ani nepokouším. Jen se ráno napiju čaje. A pak jím až svačinu.
  Každý to má asi jinak. Snídám tak o víkendu, když vstávám třeba v deset.

  Andílek019 v něm napsala:

  kolem*

  Andílek019 v něm napsala:

  Však ano, ale sama jsi tu mluvila o velkém rozhraní věkové kategorie, znám tolik vysokých lidí i dětí co mají více než 180 cm a mají méně než 80kg. A stále jsou to děti kolek 15 let. Ostatně víc, jsem popisovala v minulé zprávě.;-)

  fyrefli v něm napsala:

  Pokud nemeris 180-195 cm je 80 kg hodně, já sama mám 165 cm

  Andílek019 v něm napsala:

  Děkuju Vám a fyrefli, to pravda je, ale jíst tolikrát denně se má a každý podle svého věku, si musí tyto porce zmenšit nebo zvětšit, upravit podle sebe. Je jasné, že pětileté dítě, má mít snídani , oběd , večeři a dvě svačinky, ale v jiné formě sytosti .Já jsem také člověk, který toho musí jíst opravdu málo, jinak hned přiberu, ale to neznamená, že tolikrát denně nemůžu jíst, pouze si dám porce menší a více zdravější . A předpokládám, že pětileté dítě tyto rady nepotřebuje, má své jídlo od rodiny. Očekává se, že průměrný člověk bude vyvíjet také nějakou aktivitu, já už od března , každý den cvičím nejméně 25 min., už je to pro mě trápení, ale o tom nemluvím a vím, že tak pro slabší osobu může dojít i k selhání orgasmu, pokud to víc přežene, ale o tom se nechci bavit. Jde o to, že chci zhubnout a jíst více zdravěji, což ani na svoji váhu nepotřebuji, ale abych jedla vyváženě, musím dodržovat kolikrát denně jíst budu, není totiž dobré jíst méněkrát denně, protože za nějaký čas, může člověk pocítit pocity hladu a pokud bude jíst stále nesrovnaně, nemusí to být vždy pro něho prospěšné. A na tom, že bys vážila 80 kg, není nic špatného, měla bys vědět, že záleží na tvé výšce v poměru k váze. Jinak děkuju za komentáře, jsem ráda, že si to někdo přečetl a zhodnotil.:-) Kdyby vás ještě něco zajímalo, klidně napište, budu ráda.

  fyrefli v něm napsala:

  Ahoj, snaha sice hezká ale určitě to neplatí pro všechny věkové kategorie a všechny typy lidí. Určitě jinak má jist pětileté dítě a jinak patnáctileté. Já jsem třeba typ člověka, který musí jíst málo aby nebyl jako koule. Takže tvůj jídelníček pro mě není vůbec vhodný, kdybych se takhle cpala tak za chvíli budu vážit 80 kg. Tvůj jídelníček je vhodný jen pro lidi co se celý den můžou cpát a potom ještě zhubnou a takových je málo.

  radimf v něm napsala:

  pěkný článek! R^;-)

  předchozí 1 další