Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Alíkovina

  Jsem divná? Ne! Jsem jen sama sebou

  vydáno  •  Vztahy
  Někdy máte i vy určitě chvíli, kdy si říkáte, že jste divní kvůli tomu a tomu. Nejsme divní. Jsme jen originální, sví a sami sebou.

  Poznávací značkou fanoušků metalu jsou četná tetování., © MAFRA

  Já jsem měla těchto chvil celkem dost, dokud jsem se nezamyslela. Nikdo není divný. Jsme prostě sami sebou a tak to má být.

  Čtenáři píší Alíkoviny

  V této rubrice najdete texty dětí, uživatelů Alík.cz. Vizitku autora najdete kliknutím na odkaz v závěru článku. Pokud se chcete přidat a stát se autorem Alíka, můžete svůj text i s průvodní fotkou vložit zde. Svůj článek pak hledejte v Alíkovinách, v rubrice Čtenáři píší Alíkoviny.

  No a co, že čtrnáctiletý kluk místo hraní fotbalu hraje divadlo, zpívá, tančí a má rád například formálnější oblečení (košile,vestičky). Je naprosto normální, že dívka hraje lední hokej, obléká se spíše jako kluk a její největší koníček je hraní počítačových her. Je naprosto normální, že nějaká desetiletá holčička ráda plete, vyšívá nebo šije se svojí babičkou. Všechno to je naprosto normální.

  Dám vám živý příklad. Ten příklad jsem já. Jsem dívka. Je mi skoro 14. Hrála jsem florbal, který si doteď v tělocvičně ráda zahraju. Mám ráda sport. Miluju psaní knih, příběhů nebo povídek, které jsou podle mě zajímavé. Ráda čtu knihy a osobně mi nevadí označení knihomol, přestože to není tak úplná pravda. Já se označuji jen za milovníka knih. Ráda si je přečtu, ale že bych každičkou volnou chvíli musela věnovat knize, to zas ne. Mám ráda army oblečení a chovám se jak chci a jak je (podle mě) vhodné. Nezajímá mě, že se někomu nelíbí mé maskáčové legíny, nebo že se jim nelíbí, že mám ráda formální oblečení. Mně se to prostě líbí.

  Mám kamarády, se kterými se běžně bavím, ale mám jen pár přátel, kterým věřím a kteří respektují, jaká jsem. Nevadí jim můj styl hudby, který ostatní považují za „odporný“ (poslouchám především Metal, Rock, Indie Rock, pár popových zpěváků a taky nějaký rap, když mám náladu...)

  Lidí, kterým se nelíbí, jaká jsem, mi je upřímně líto. Nikdo není dokonalý. Také vidím na druhých chyby, ale nechávám si je pro sebe. Nemám potřebu to ventilovat ven. Výhoda toho je, že jsem se naučila být klidným člověkem.

  Prostě si ostatních nevšímejte a žijte život naplno s vašimi nejlepšími kamarády.

  Autorka:

  Tento článek byl zařazený ke zveřejnění bývalým vedením Alíka, jeho úroveň tedy nemusí odpovídat současným redakčním standardům.

  » přejít do diskuse

  Diskuse k článku  (12)

  Příspěvek z 29. října 2015 v 15:18.
  TerkaXP v něm napsala:

  Reakce na dračiceSafira:

  Děkuji 19

  Příspěvek z 29. října 2015 v 15:17.
  TerkaXP v něm napsala:

  Reakce na kočilka:

  Každý máme jiný styl všeho.A ten neovlivníme.Jsme prosté takový jací jsme.Možná ne dokonalý ale aspoň upřímní sami k sobě ! :)

  Příspěvek z 29. října 2015 v 15:16.
  TerkaXP v něm napsala:

  Reakce na a_u:

  Děkuji,tobě také :)